Wróć do: Środki chemiczne

Dezynfekcja BEE-SAFE - kompletna


Dostępność:
SKU: 17103
BEE-SAFE służy do dezynfekcji w ulu. Jest stosowany jako środek dezynfekujący do dezynfekcji w pszczelarstwie. Bee-safe jest zwykle zalecany w przypadku niebezpiecznych infekcji.

Kompletna dezynfekcja BEE-SAFE - Aplikator 30/750 ml i zapasowy wkład 500 ml.

BEE-SAFE służy do dezynfekcji w ulu. Jest używany jako środek dezynfekujący do dezynfekcji w pszczelarstwie. Bezpieczny dla pszczół zwykle jest polecany przy groźnych infekcjach. Może być stosowany w przypadku zarazy i zgnilizny owoc pszczoły.

Skład Beesafe
Jod <5%
kwas fosforowy <10%
kwas siarkowy <10%
bezdotykowy środek zwilżający <25%

Stosować jako profilaktykę chorób rodzin pszczelich. Beesafe jest skuteczny przeciwko dżuma i zgnilizna czerwiu pszczelego. Dodany barwnik służy jako wskaźnik skuteczności zmieszanego roztworu. Preparat jest całkowicie biodegradowalny.

Możesz wybierać spośród kilku rodzajów opakowań, które znajdziesz w naszym e-sklepie.

30 ml koncentratu w puszce PE o pojemności 750 ml z nakrętką piankową uzupełnianie wodą, koncentrat 500 ml w opakowaniu PE, Opakowanie (30/750 ml + 500 ml)
Kanister PE 5 l

Instrukcje użytkowania podlegają przepisom dotyczącym higieny zapobiegawczej. zanurzyć się w wannie, ręcznie, pianą lub natryskiem oraz urządzeniami wodnymi pod wysokim ciśnieniem. Do zanurzania przygotować roztwór o odpowiedniej objętości w stosunku 20 ml/l wody. Ramki, owocniki, czosnek i dezynfekować małe narzędzia przez zanurzenie na 30 minut. Przygotuj świeże do oprysku roztwór w stosunku 40 ml/l z wodą i wymieszać (np. 30 ml koncentratu na 750 ml butelki z aplikatorem piankowym). Ule i ich wyposażenie, narzędzia, magazyny i potraktować sprzęt transportowy dawką 300 ml roztworu na 1 m2. Zastosuj do sucha powierzchnia. Artykuły pszczelarskie, które mają kontakt z pokarmem dla pszczół, lub po użyciu spłukać wodą. O innych pomocach pszczelarskich i pozostaw urządzenie do wyschnięcia w celu dezynfekcji.

Jeśli rodziny pszczół mają kliniczne objawy chorób kwarantannowych, to wtedy postępuj zgodnie z ogłoszonymi nadzwyczajnymi środkami weterynaryjnymi.

Kolor Beesafe to jasny ciemnobrązowy. Zapach słaby detergent/jod, pH: 0,

Beesafe łatwo rozkłada się w środkach czyszczących. Foldery nie są wyświetlane możliwe substancje rakotwórcze, mutagenne oraz substancje wpływające na rozrodczość.
Żaden ze składników nie jest uważany za wysoce toksyczny (PBT). Uwaga Pszczoła jest bezpieczna niebezpieczne dla środowiska i wysoce toksyczne dla organizmów wodnych.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj