Wróć do: Podkurzacze, paliwko

Wędzarnia ze stali nierdzewnej - duża - P

156,19 zł
bez VAT: 126,99 zł

Dostępność: w magazynie
SKU: 0624
Duża pszczelarska rura ze stali nierdzewnej wykonana jest ze stopów stali nierdzewnej. Fajka pszczelarska ze skórzanym mieszkiem jest bardzo ważna dla każdego pszczelarza.

Komin pszczelarski ze stali nierdzewnej - duży

Duża rura pszczelarska ze stali nierdzewnej z wkładką wykonana jest z wysokiej jakości stopu stali nierdzewnej. Rura pszczelarska ze stali nierdzewnej ze skórzanym mieszkiem to bardzo ważne narzędzie pszczelarskie. Dym z komina uspokaja pszczoły. Pszczoły przyklejają się wtedy do plastra i są znacznie mniej agresywne. Kanał dymowy służy również do bezpiecznego wydalania pszczół z części ula, w których chcesz pracować. Fajka pszczelarska ma praktyczny kształt z szyjką na tyle wąską, że pasuje niemal wszędzie. Jako wypełnienie mogą służyć zarówno domowe preparaty, jak i specjalnie wyprodukowane knoty. Tradycyjnie pszczelarze używają do komina suchego, spróchniałego drewna, które można znaleźć w każdym lesie. Powstający w przewodzie dymowym dym jest usuwany przez komin przez iskiernik za pomocą miecha. Komin służy nie tylko do uspokojenia pszczół. Istnieje również możliwość dokupienia zapasowego mieszka do rury. Fajka pszczelarska to niezastąpione narzędzie pszczelarskie.

Duża fajka pszczelarska ze stali nierdzewnej. Wymiary: wysokość ok. 29 cm, średnica wewnętrzna 9 cm, średnica zewnętrzna 11 cm.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj