Wróć do: Lysoň

Miodarka Lysoň Basic 3 r. ręczna ø 50 cm

1753,51 zł
bez VAT: 1425,62 zł

Dostępność:
SKU: W2029BB
Miodarka Lysoň Basic 3 r. ręczna ø 50 cm. Bęben o średnicy 600 mm wykonany z blachy nierdzewnej kwasoodpornej 0H18N9.

Miodarka Lysoň Basic 3 r. ręczna ø 50 cm


Miodarka Lysoň Basic 3 r. ręczna ø 50 cm. Miodarka o niewielkiej średnicy bębna, charakteryzująca się uniwersalnością polegającą na możliwości wirowania praktycznie wszystkich typów ramek. Cechą charakterystyczną miodarek Diagonalnych jest konieczność odwracania ramek. Miodarki Diagonalne przeznaczone są dla pszczelarzy posiadających mniejsze pasieki.

Bęben o średnicy 500 mm wykonany z blachy nierdzewnej kwasoodpornej 0H18N9. Gwarancja: 24 miesiące.


Kosz miodarki , wykonany z prętów nierdzewnych, kwasoodpornych, rozmieszczonych w sposób zabezpieczający ramki przed wyłamywaniem się plastrów podczas wirowania. Rozmiar oczka 25x70 mm. Napęd ręczny z hamulcem mocowany na górnej belce miodarki, umożliwia pracę w warunkach gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej. Zawór plastikowy 6/4". Belka i nogi malowane proszkowo co podnosi odporność powłoki. Pokrywa przeźroczysta, wykonana z meta-pleksu, dająca możliwość obserwowania procesu wirowania bez konieczności otwierania miodarki i narażania się na niebezpieczeństwo kontaktu z wirującym koszem.

Miodarka diagonalna 3-plastrowa BASIC LINE jest uniwersalna, co oznacza, że mieszczą się w niej różne typy ramek: małe nastawkowe oraz większe, takie jak np. wielkopolskie, dadanowskie, warszawskie, warszawskie poszerzone, Langstrotha.

Opis

  • Wysokość: 115 cm
  • Wysokość zaworu od ziemi: 36 cm
  • Średnica bębna: 50 cm
  • Napęd: ręczna z hamulcem
  • Wymiary koszyka: 34x42 cm
  • różne typy ramek: małe nastawkowe oraz większe, takie jak np. wielkopolskie, dadanowskie, warszawskie, warszawskie poszerzone, Langstrotha.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj