Wróć do: Miodarki

Miodarka Swiss Biene 3 rok instrukcja obsługi z rękojeścią rozmiar P40

1348,66 zł
bez VAT: 1096,47 zł

Dostępność: w magazynie
SKU: 5410
Wysokiej jakości miodarka ze stali nierdzewnej z nóżkami dla wszystkich "małych pszczelarzy", którzy chcieliby założyć własną miodarkę, ale nie chcą wydawać na nią dużo pieniędzy.
Zawór

Wysokiej jakości dozownik miodu ze stali nierdzewnej bez nóżek dla wszystkich „małych pszczelarzy”, którzy chcieliby mieć własny dozownik miodu, ale nie chcą wydawać na niego mnóstwa pieniędzy To. Miodarka jest w całości wykonany ze stali nierdzewnej, przeznaczony jest na trzy ramy do maksymalnego rozmiaru 24,5x46 cm. Prosta korba zmiany biegów ułatwia wybieranie. Średnica bębna miodarkau wynosi zaledwie 40 cm, a wysokość miodarkau to zaledwie 40 cm 50 cm. Wśród pszczelarzy ten dozownik miodu jest również używany jako pojemnik do butelkowania. Kosz można łatwo wyjąć z miodarki, a sam bęben może służyć jako pojemnik na miód.

Miodarkay posiadają pełną 2-letnią gwarancję. Naszym klientom oferujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pośredniczymy w możliwości wymiany i dostawy części zamiennych. Miodarkay posiadają europejski certyfikat jakości i bezpieczeństwa, certyfikat CE. 24-miesięczna gwarancja.

Rama Langstrotha pasuje pionowo do wszystkich miodarki z naszej oferty ramy o długości górnej części wymiaru Langstrotha. Zazwyczaj jest to podane na etykiecie rozmiar kosza lub kasety. Jednak nadal istnieje góra i dół wokół kosza lub kasety przestrzeń. Z kolei szerokość kosza mówi, jak wysoka rama zmieści się w medomecie.

Ten dozownik miodu nadaje się do wybierania większości używanych ramek. Nie ma problemu w z nim wybierasz ramki 39x17, 39x24, rozmiary Langstroth od 137 do 232, Optimal i inne.

Parametry pamięci

  • Wysokość całkowita: 50 cm
  • Waga: 11 kg
  • Całkowita średnica zewnętrzna: 40 cm
  • Napęd: ręczny z hamulcem
  • Wymiary kosza: 25x45 cm
  • Pasuje do ramek: 39x15, 39x17, 39x24, Langstroth 159, Langsroth 185, Langstroth 232, Optimal 42x17, Dadant i inne.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj