Wróć do: Miodarki elektryczne

Miodarka Swiss Biene 4 lata dwustronny - automatyczny


Dostępność:
SKU: M242
Odwracalna szwajcarska miodarka Biene 4-klatkowa z regulatorem falownika. Miodarka pszczelarska z napędem elektrycznym. Silnik elektryczny jest umieszczony na zacisku pasek w górnej części miodarkau.

Stelaż Miodarka 4 odwracalny, elektryczny z automatyczną regulacją

Swiss Biene 4-klatkowa odwracalna miodowa strzelanka. Miodarka pszczelarska z napędem elektrycznym. Silnik elektryczny jest umieszczony na zacisku drążek w górnej części miodarkau, dzięki czemu można go łatwo zdemontować do czyszczenia. Yippee wyposażone w falownik i jednostkę sterującą z zaprogramowanymi programami, które mogą być edytuj w razie potrzeby. Wymiary kosza głęb. 46 cm x szer. 30 cm. Średnica bębna wynosi 82 ​​cm. Wysokość miodniczka, nawet z metalową podstawą, to ok. 115 cm. Wszystkie części miodarki, które mają kontakt z miodem są w całości wykonane z Stal nierdzewna Przeniesienie momentu obrotowego z silnika odbywa się bezproblemowo dzięki wysokiej jakości łożyskom. Nowy dozownik miodu to z pewnością świetne narzędzie dla każdego pszczelarza. Miodarkay posiadają pełną 2-letnią gwarancję. Naszym klientom oferujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pośredniczymy w możliwości wymiany i dostawy części zamiennych. Miodarkay posiadają europejski certyfikat jakości i bezpieczeństwa, certyfikat CE. 24-miesięczna gwarancja.

Miodarka umożliwia wybieranie ramek 39x17, 39x24, 39x27,5, optymalny 42x17, Langstroth, 1/2, 2/3, 3/4, oryginalny, duży.


Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj