Wróć do: Pokarm pszczeli

Podajnik 2r Lang 2/3 POK

57,07 zł
cena bez VAT: 46,40 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: 0828
Czarny plastikowy karmnik 2-ramkowy do langstotha 2/3 czarny. Kieszonkowy koszyczek do homara ma szerokość 2 ramek i głębokość równą wysokości osprzętu (159 lanstrothów), do którego jest przeznaczony.

Podajnik ramek Langstorth 2/3 POK — czarny

Czarny plastikowy 2-ramkowy podajnik do langstoth 2/3 czarny. Kieszonkowy koszyczek do homara ma szerokość 2 ramek i głębokość równą wysokości przystawki (159 lanstroth), do którego jest przeznaczony. Głównym zastosowaniem podajnika jest karmienie produkcji rodzin pszczelich na zimę roztworem cukru. Nadaje się również do karmienia roje lub padlinożerców z rozwiązaniem. Lepiej umieścić go w karmniku, aby nakarmić podopiecznych pasta cukrowa lub pasta cukrowa. Roztwór wody z cukrem rozcieńczamy w stosunku 3:2.

Plastikowe karmniki 2-ramkowe z Czech dla efektywnego karmienia kolonie pszczół Chropowata powierzchnia wewnętrzna dla łatwiejszego mocowania. Objętość: 4 litry (3 kg cukru w roztworze 2:3). Materiał: polipropylen odporny na temperaturę do 100°C. Zaświadczenie do kontaktu z żywnością i bezpieczeństwa zdrowotnego. Praktyczne składane ucho do łatwiejsza obsługa i pokrywka, zawiera również perłę. Pomaluj cienkie ściany wewnętrzne z warstwą wosku pszczoły łatwiej się wspinają.

Ostatnio oglądane produkty

Podajnik 2r Lang 2/3 POKPodajnik 2r Lang 2/3 POK
57,07 zł

Dostępność: w magazynie