Wróć do: Wszystko do przechowywania i sprzedaży miodu

Podrzewacz korpusów Dadant, Wielkopolski 12-ramkowy, Langstroth, Apipol, 230V

2296,96 zł
bez VAT: 1867,45 zł

Dostępność:
SKU: W3012
Podgrzewacz wykonany ze stali nierdzewnej przeznaczony do podgrzewania korpusów w nieogrzewanych pracowniach. Podgrzewacz dostosowany do korpusów Dadant, Langstroth, WL 12-ramkowych a po zastosowaniu wkładki adaptacyjnej również na korpusy typu Ostrowskiej lub Wielkopolskie.

Podrzewacz korpusów Dadant, Wielkopolski 12-ramkowy, Langstroth, Apipol, 230V

Podgrzewacz wykonany ze stali nierdzewnej przeznaczony do podgrzewania korpusów w nieogrzewanych pracowniach. Podgrzewacz dostosowany do korpusów Dadant, Langstroth, WL 12-ramkowych a po zastosowaniu wkładki adaptacyjnej również na korpusy typu Ostrowskiej lub Wielkopolskie. Korpusy wymagają rozgrzania przed odsklepianiem i wirowaniem ustawiamy na podgrzewaczu na kilka godzin. Ciepłe powietrze rozprowadzane za pomocą termoobiegu przepływa między ramkami rozgrzewając je co ułatwi proces odsklepiania i wirowania.

Parametry techniczne:
zasilanie 230V
moc grzewcza 150W
zakres temperatur 30-55°C
korpus wykonany z płyty warstwowej wzmocniony blachą nierdzewną z wyjmowaną szufladą nierdzewną i półką nierdzewną na słoiki
korpus o wymiarach 650×470×260 mm, dedykowane do uli Dadant, Langstroth, Wl 12-ramkowych

Do urządzeń dekrystalizujących polecamy filtrowania miodu bardzo dobrze sprawujące swoje zadanie, posiadamy również miodarki radialne, przydatne mogą okazać się także akcesoria do urządzeń kremujących.
 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj