Wróć do: Walce do węzy

Prasa elektryczna do przegród

8581,85 zł
bez VAT: 6977,11 zł

Dostępność: w magazynie
SKU: 9436
Prasa do ścianek działowych z napędem elektrycznym (750W, 230V), za pomocą której można po prostu naciśnij większą liczbę partycji.
Rodzaj produktu

Prasa elektryczna do przegród ze stołem

Prasa do ścianek działowych z napędem elektrycznym (750W, 230V), którą można po prostu naciśnij większą liczbę partycji. Prasa wyposażona jest w konstrukcję z miejsce do przechowywania przegród rolowanych. Dzięki konstrukcji cała maszyna może kontrolowany przez jednego użytkownika. Częścią sterowania jest również pedał nożny, za pomocą którego można obracać silnikiem rozpocząć i zatrzymać. Masywna metalowa konstrukcja zapewnia doskonałą stabilność. Ta maszyna zawiera grawerowane cylindry (możliwe są gładkie cylindry zmień kolejność).

Stół ma wymiary 40x75 cm, jego wysokość to 60 cm. Wyposażona jest w wannę ze stali nierdzewnej wymiary 30x50 cm i głębokość 10 cm. Rolki do prasowania mają średnicę 74 mm, ich długość wynosi 30 cm. Cylindry są połączone z silnikiem za pomocą dołączonego łańcucha opakowanie. Prędkość obrotowa cylindrów wynosi ok. 16 obrotów na minutę.

Część pakietu:

  • Cylindry grawerowane wykonane ze stopu aluminium na stalowym rdzeniu
  • Stół z dołączonym silnikiem, elektroniką sterującą i pedałem
  • Wanna ze stali nierdzewnej
  • Łańcuch do łączenia silnika i cylindrów

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj