Wróć do: Elementy do uli

Rój, pudełko, mini ul 39 / Langstroth - MDF

131,95 zł
bez VAT: 107,28 zł

Dostępność: w magazynie
SKU: 0283
Ul pszczeli, który może służyć również jako pudełko do ramek lub mały amortyzator do mb 39x24 a 39x27,5 cm lub dla Langstrotha (44,8) ...
Rozmiar

Rojaček udoskonalony również jako pudełko na ramki i ul 39 / Langstroth

Rój pszczelarski, który może służyć również jako pudełko do ramek lub mały amortyzator do mb 39x24 a 39x27,5 cm lub dla Langstrotha (44,8). Praktyczne drewniane i rój z litego kamienia dla rozmiaru ramy uli 39 / Langstroth. Ul pszczeli jest idealny do przechowywania ramek i może być również używany jako ul na okres przejściowy. Nadaje się jednak głównie do łapania rojów. Rój pszczelarski sprawdzi się również do czasowego przechowywania zebranego roju lub ściółki. Wyposażona jest w otwór wentylacyjny oraz zamykany goździk. Po niewielkiej modyfikacji lęg może służyć również jako budka lęgowa dla matek hodowlanych.

Ul pszczeli składa się z drewnianej konstrukcji pokrytej płytą pilśniową. W jej przedniej części znajduje się zamykany ząbek czosnku. Dół jest wykonany z siateczki, a pod spodem znajduje się wysuwana wkładka, która umożliwia regulację wentylacja w roju. W pokrywie znajduje się zamykany otwór odpowiedni do umieszczenia szklanka, np. z roztworem do karmienia. Otwór służy również do pozycjonowania płozy formowania się miotów lub podczas tworzenia się roju. Możesz karmić pokarmem płynnym (roztworem cukru).

Pod zdjęciami można wybrać rodzaj roju jeśli dla ula 39 tj. na r.m. 39x24 i 39x27,5. Lub dla Langstrotha 44,8 x 15,9; 18,5; 23,2; 28,5 cm..

Roje wysyłasz na własne ryzyko - zalecane Odbiór osobisty w naszym sklepie. Roje są bardzo podatne na uszkodzenia podczas transportu przez firmę spedycyjną.

Opinie

środa, 24 maj 2017

Mnohostranný malý úlek který určitě využijete nejen jako roják. Solidní zpracování.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj