Wróć do: Wszystko do przechowywania i sprzedaży miodu

Sito nierdzewne do odstojnika ApiNord® 25 - 50 kg

304,96 zł
bez VAT: 247,93 zł

Dostępność: w magazynie
SKU: 5821
Cedzidło (sito do miodu) składające się z dwóch sit. Pierwsze z otworami 1 x 1 mm, drugie (wyjmowane) z otworami 2 x 2 mm. Średnica 30,5 cm.
Cedzidło (sito do miodu) składające się z dwóch sit. Pierwsze z otworami 1 x 1 mm, drugie (wyjmowane) z otworami 2 x 2 mm. Podwójne sito pszczelarskie do cedzenia, przeznaczone do mechanicznego oczyszczania miodu, wypływającego z miodarki. Górne sito z siatką o większych oczkach zatrzymuje grubsze frakcje zanieczyszczeń, takie jak odsklepiny woskowe, części plastrów czy utopione pszczoły, natomiast dolne sito posiada siatkę gęstą i zatrzymującą drobne zanieczyszczenia. Wykonane z kwasoodpornej stali nierdzewnej sito cechuje się doskonałą jakością i trwałością. Średnica 30,5 cm. Sito nierdzewne do odstojnika ApiNord® 25 - 50 kg. Produkt od niemieckiego dostawcy Heinrich Holtermann.

Ten sito do miodu mieści się w niemieckich pojemnikach o pojemności 25-50 kg Imgut® i ApiNord® i nie przykleja się do pojemników SB-Swiss Biene, mimo że mają one tę samą średnicę.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj