Wróć do: Wszystko do przechowywania i sprzedaży miodu

Urządzenie wielofunkcyjne do dozowania, kremowania i pompowania miodu - Optima Urządzenie wielofunkcyjne do dozowania, kremowania i pompowania miodu - Optima Urządzenie wielofunkcy

9316,88 zł
bez VAT: 7574,70 zł

Dostępność:
SKU: W204001O
Główną funkcją urządzenia jest kremowanie miodu. Proces ten przebiega na zasadzie przepompowania surowca np. z jednego pojemnika do drugiego lub w układzie z jednym pojemnikiem.

Dozownik do miodu z modułem zębatym, 230V - OPTIMA

Główną funkcją urządzenia jest kremowanie miodu. Proces ten przebiega na zasadzie przepompowania surowca np. z jednego pojemnika do drugiego lub w układzie z jednym pojemnikiem. Jest to „mechaniczne ucieranie” kryształków miodu, poprzez moduł zębaty zastosowany w tym urządzeniu. Urządzenie to dzięki ciągłemu przepompowywaniu miodu przez kilka dni, pozwala na osiągnięcie odpowiedniej konsystencji. Miód poddany takiemu procesowi przechowywany w stałej temperaturze zachowuje luźną konsystencję przez wiele miesięcy. Długość procesu kremowania uzależnione są od gatunku miodu, temperatury otoczenia, zawartości wody w miodzie.

Dodatkowa funkcja urządzenia, umożliwia dozowanie surowca. Ustawienie to polega na zastosowaniu wagi jako wzorca ilości miodu w pojemniku. Sterownik zapamiętuje czas napełniania określonej wagi i dozuje w ilości zaprogramowanej. Można zaprogramować 2 różne ilości miodu. Urządzenie zapamiętuje ilość napełnionych pojemników. Prosta regulacja wysokości mocowania urządzenia pozwala na napełnianie typowych pojemników szklanych. Urządzenie wyposażone jest w : króciec do węża , złącze do łączenia węża i urządzenia, opaskę zaciskowa do węża, 1,5 m węża. Urządzenie może być wyposażone w krańcówkę lub przycisk nożny. Wymienione wyposażenie jest dodatkową opcją.

Wykonanie
zasilanie – 230 V:
moc – 160W:
samozasysająca, wolnoobrotowa pompa z modułem zębatym:
dzięki modułowi zębatemu trwałość pompy jest większa.:
wszystkie części, z którymi styka się miód wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością:
napełnia około 350 słoików 500g/h :
(w zależności od gęstości miodu):
zakres napełniania – od 50g do 45 kg:
wymiary::
dł.420,szer.380, wys.480 mm:
waga – 15 kg:
Części składowe:
urządzenie wielofunkcyjne:
króciec do węża:
złącze do łączenia węża z urządzeniem:
opaska zaciskowa do węża:
1,5 m węża:

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj