Wróć do: Ule Langstroth

Varroa dennicą s vyjímatelnou siťovinou - včelí úl Langstroth

165,77 zł
bez VAT: 134,77 zł

Dostępność: w magazynie
SKU: 11124
Rozmiar dennicą przeznaczony jest do uli Langstrotha. Wysuwana siatka wykonana ze stali nierdzewnej w ramie ocynkowanej. Materiał Sosna. Wysuwana szuflada z poliwęglanu jako wyposażenie opcjonalne.
Przesuwna szuflada

Varroa - w pełni oczkowe kłody koczownicze z wyjmowaną siatką do ula Langstroth

Drewniane kłody sosnowe do ula Langstroth. Dennicą ului oferuje miejsce na umieszczenie wkładki podkładowej. Teraz możesz zrobić aerozol i obserwować naturalny upadek roztoczy.
W dolnej części znajduje się siatka ze stali nierdzewnej w ocynkowanej ramie z oczkami na tyle małymi, że roztocza Varroa mogą przez nią przelecieć, ale pszczoły się przez nią nie wspinają. Siatkową ramę można łatwo zdemontować. Jeśli wymienisz np Poliwęglan zapewnia solidny pamiętnik. Tylna strona pamiętnika zapinana jest na podwójne zapięcie zawiasy. Varroa dennicą może być wyposażona w szufladę z PCV w zależności od wybranego wariantu (Szerokość PVC wynosi 3 mm) do monitorowania upadku roztoczy. Spód jest dwustronny zamykany, posiada otwierany ząbek czosnku na zawiasach, wymienną dwustronną wkładkę czosnkową.

Varroa dennicą - dzięki siatkowej warrozy dennicą można monitorować opadanie na całym rzucie o każdej porze roku. Sito jest nad całą dennicą i niezawodnie wentyluje rodzinę pszczół nawet w gorące letnie dni, kiedy czosnek jest przewężony przed rabunkiem. Varroa dennicą nadaje się również do zimowego dokarmiania rodzin pszczelich. Istnieje również możliwość korzystania dennicą w związku z załącznikiem. Następnie służy do zatapiania roju lub wybijania szumowiny.

Wymiar dennicą to xxx cm (przeznaczony dla uli Langstrotha).
Wysuwana siatka ze stali nierdzewnej w ocynkowanej ramie.
Materiał Sosna
Wysuwana szuflada z poliwęglanu jako wyposażenie opcjonalne.


Waga: 4,5kg.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj