Sprzedaż hurtowa potrzeb pszczelarskich

Witaj, Pozwól nam zająć się hurtową ofertą towarów dla pszczelarzy. Oferujemy szeroki asortyment potrzeb pszczelarskich po cenach hurtowych. Przez ponad 7 lat, który jest zaangażowany w dystrybucji detalicznej dostaw pszczelarskich, stworzyliśmy sieć wiarygodnych i sprawdzonych producentów i dostawców, których wyroby chcielibyśmy zaoferować taką możliwość. Nasi dostawcy i partnerzy poprosili nas do wprowadzenia hurtowej, zdecydowaliśmy się otworzyć na innych partnerów biznesowych. Dostarczamy i rozprowadzać również zwykły zestaw międzynarodowych firm z Niemiec, Francji, Polski, Włoszech, Szwajcarii i innych.

Cennik hurtowy dostępny jest na życzenie. Zapewniamy go wszystkim pszczelarzom lub pszczelarzom po złożeniu certyfikatu handlowego.

JAK ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

Tylko proszę utworzyć konto bezpośrednio w naszym sklepie B2B: www.beeequipment.eu, telefonicznie lub e-mail do żądania ceny hurtowe. Twoje konto zostanie włączone do grupy hurtowej i od razu po zalogowaniu pojawi się cenę hurtowa i można rozpocząć porządkowanie.