Reklamacje i prawo odstąpienia od umowy

Gwarancja i reklamacje Pomimo sporadycznych sutuacji reklamacyjnych, dobrze jest wiedzieć, że w naszym sklepie internetowym mają Państwo taką samą gwarancję jak w sklepie klasycznym (stacjonarnym). W naszym interesie jest rozpatrzenie reklamacji jak najszybciej, więc nie musicie się Państwo obawiać, że procedura ta będzie trwałą dłużej niż jest to konieczne.

Okres gwarancji rozpoczyna się od momentu odebrania przez Państwa produktu. Tak jak w sklepie stacjonarnym gwarancja na nasze produkty jest udzielana na okres 24 miesięcy. Odpowiadamy za wszelkie wady produktu, które pojawiają się tuż po otrzymaniu go oraz przez cały okres gwarancyjny. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych nieodpowiednim użytkowaniem lub uszkodzeniami mechanicznymi. Reklamowane produkty są zawsze odsyłane do producenta w celu ekspertyzy oraz wydania opinii czy dane uszkodzenie podlega gwarancji.

Reklamacje

Reklamacja polega na przesłaniu do nas produktu, najlepiej z jego opakowaniem, kopią faktury (paragonu) oraz opisem zawierającym powód reklamacji wraz z danymi do kontaktu (numer telefonu, adres email). Reklamacje można wysłać Pocztą Polską, przesyłką kurierską lub złożyć osobiście w naszym sklepie stacjonarnym. Reklamowany produkt musi być bezwzgędnie czysty (uprany/umyty), podeszwa w butach również musi być czysta.

W przypadku uznania reklamacji towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy jeśli towar nie jest już w sprzedaży, zwrócimy pieniądze przelewem bankowym na konto.

Adres pocztowy:

JaHan Ltd.

Újezd pod Troskami 65
512 63
Újezd pod Troskami

Republika Czeska
Tel.: +420 724 937 999

Masz jakieś pytania?

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: +420 724 937 999 (nasz operator mówi po polsku)