Reklamacja i prawo do odstąpienia od umowy

Gwarancja i reklamacja. Pomimo sporadycznych sytuacji reklamacyjnych, dobrze jest wiedzieć, że w naszym sklepie internetowym masz taką samą gwarancję jak w sklepie stacjonarnym. Nam również zależy, aby twoja reklamacja została rozpatrzona jak najszybciej, więc nie musisz sie obawiać, że procedura będzie trwała dłużej niż to naprawdę konieczne.

Okres gwarancji rozpoczyna się od momentu odebrania produktu. Tak jak w sklepie stacjonarnym, gwarancja na nasze produkty jest udzielana na okres 24 miesięcy. Odpowiadamy za wszelkie wady produktu, które pojawią się tuż po odebraniu go oraz przez cały okres gwarancyjny. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych nieodpowiednim użytkowaniem oraz uszkodzeń mechanicznych. Reklamowane produkty zawsze są wyysłane do producenta w celu dokonania ekspertyzy oraz wydania opinii czy dane uszkodzenie podlega gwarancji.

Reklamacja

Reklamacja polega na przesłaniu do nas produktu, najlepiej wraz z opakowaniem, kopią faktury (paragonu) oraz opisem, zawierającym powód reklamacji wraz z danymi do kontaktu (numer telefonu, adres email). Reklamowany produkt wraz z listem przewodnim można wysłać Pocztą Polską, przesyłką kurierską lub złożyć osobiście w naszym sklepie stacjonarnym. Reklamowany produkt musi być bezwzgędnie czysty (wyprany/umyty), podeszwa butów również musi być czysta. W przypadku uznania reklamacji towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy.

W przypadku, gdy reklamowanego towaru nie ma już w sprzedaży, zwrócimy pieniądze przelewem bankowym na konto.

Adres korespondencyjny:

JaHan s.r.o. (z o.o.)

Újezd pod Troskami 65 512 63 Újezd pod Troskami Republika Czeska
Tel.: +48 602 743 775, +420 724 937 999

Masz jakieś pytania?

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Tel.: +48 602 743 775, +420 724 937 999 (nasz operator mówi po polsku)