O firmie

JaHan s.r.o. w ciągu kilka lat swojej działalności stała się główną firmą w zakresie potrzeb pszczelarskich w Czechach. Z początkowo małego warsztatu, w którym sprzedawano ule dla pszczół i podstawowe potrzeby, dzięki pozytywnym opiniom, stała się najszybciej rozwijającą się firmą w zakresie produkcji i sprzedaży artykułów i produktów pszczelarskich. Początkowa sprzedaż rzec by można „z podwórza”, stała się pełnoetatową działalnością. Założenie profesjonalnej firmy i otwarcie pierwszego sklepu było tylko kwestią czasu. Teraz mamy dwa sklepy stacjonarne w mieście Rovensko pod Troskami i Pradze. Ponadto mamy dwa duże magazyny ekspedycyjne. Nasze produkty dostarczamy hurtowo do ponad 50 czeskich sklepów, 30 słowackich sklepów i ponad 50 sklepów w całej Unii Europejskiej i poza nią.

Nasi przyjaciele pszczelarze mają możliwość zakupienia jakościowych produktów hobby i produktów profesjonalnych za rozsądną cenę. Świadczymy 100% usługi i serwis, co powinno być oczywiste, ale wielu przedsiębiorców zapomina o tym i interesuje się tylko zyskami. Chcemy, aby pszczelarz, kupując towar u nas lub naszych partnerów, miał pewność i wiedział, że może w każdej chwili towar wrócić, wymienić, reklamować. Może zadzwonić w dowolnym momencie i zapytać wykwalifikowany personel, jak prawidłowo korzystać z produktu.

Więcej niż tylko e-shop

Naszym pierwszym bodźcem do rozszerzenia naszych usług było otwarcie naszego sklepu internetowego, który chcieliśmy pojąć nieco inaczej niż większość naszych konkurentów. Nie chcieliśmy być kolejnym handlowcem w całej masie innych, którzy po prostu „wypełniają e-shop” towarami, dodają jedno zdjęcie i cenę. Zawsze chcieliśmy przede wszystkim informować pszczelarza. Dlatego na wszystkich naszych produktach znaleźć można nie tylko szczegółowe opisy, ale także szczegółowe zdjęcia. Tam, gdzie jest to możliwe, staramy się również zamieścić filmy wideo, aby klient mógł obejrzeć urządzenie w całej jego okazałości i głównie podczas pracy. Jednocześnie próbujemy przetestować wszystkie nasze produkty, abyśmy mogli doradzić klientom w wyborze i zaoferować własne doświadczenie. Po wspaniałej odezwie naszych klientów, za którą bardzo dziękujemy, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że dobrze wykonujemy naszą pracą i staramy się ją wykonywać jeszcze lepiej.

Sprzedaż ogólnoeuropejska

Nasze produkty znane są pszczelarzom w Czechach, na Słowacji, w Polsce, Niemczech i Austrii. W 2017 roku rozszerzyliśmy nasze usług i sprzedaż do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Nasi klienci mają możliwość zakupu potrzeb pszczelarskich z zacisza własnego domu w 28 krajach. Klienci mogą kupować w naszym sklepie internetowym w 6 językach świata. Nasze centrum wysyłkowe wysyła paczki codziennie do wszystkich krajów, czas dostawy 4 dni od wysyłki. Klient płaci za towary w swojej walucie krajowej, otrzymuje fakturę w swoim języku.

Z miłości do pszczół

W rodzinach obu założycieli naszej firmy od lat hoduje się pszczoły i my również aktywnie staramy się zajmować się pszczelarstwem. Nasza farma pszczelarska posiada około 150 kolonii macierzystych, z których w każdym sezonie tworzymy dziesiątki silnych rodzin, które wędrują między was, naszych przyjaciół pszczelarzy. Z powodu braku czasu musieliśmy ograniczyć pierwotny plan, który przewidywał 300 kolonii. Nasze pasieki rozproszone są w malowniczym krajobrazie Czeskiego Raju – w Czechach, gdzie produkujemy miód najwyższej jakości. Nasze pszczoły są dla nas naszym hobby i naszą miłością, więc miodu nie produkujemy na poziomie komercyjnym, tylko dla tych znajomych i sąsiadów, którzy zawsze cieszą się na świeży miód i jego zbieranie.

 

 

JaHan s.r.o.

Firma JaHan s.r.o. istnieje na rynku artykułów pszczelarskich od ponad 10 lat. W tym czasie z lokalnego sprzedawcy staliśmy się numerem jeden na rynku czeskim i słowackim. Oferujemy pełną gamę towarów dla pszczelarzy wielu europejskich i światowych firm, z którymi współpracujemy od lat. Ponadto posiadamy również własny program produkcyjny, który koncentruje się na produkcji asortymentu drewnianego z naszej oferty. Dostarczamy nasze towary i produkty na terenie całej Europy oraz kilku krajów pozaeuropejskich. Nasze e-sklepy znajdziesz w wielu wariantach językowych. Przede wszystkim skupiamy się na rynku niemieckim, austriackim i polskim.

Sprzedaż artykułów pszczelarskich

Dzięki wielkości naszych możliwości produkcyjnych i magazynowych oferujemy Państwu największy na rynku europejskim asortyment sprzętu pszczelarskiego. Aktualnie mamy dla Państwa dwa sklepy stacjonarne, w których możecie obejrzeć nasz towar lub bezpośrednio go kupić. Posiadamy kilka e-sklepów w wielu językach, a dzięki wieloletniej współpracy z DHL jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony towar do dowolnego kraju.

Produkcja artykułów pszczelarskich

Zajmujemy się produkcją asortymentu drewnianego naszych wyrobów. Nasz warsztat, we współpracy z stolarzami kontraktowymi, produkuje rocznie ponad piętnaście tysięcy izolowanych nadstawek oraz kolejne dziesięć tysięcy cienkościennych nadstawek w rozmiarach 39x24 i Langstroth. Do wszystkich przystawek produkujemy również własne dennice, karmniki, pokrywy z kamienia litego i blachy oraz inny asortyment dodatkowy taki jak uchwyty, ulotki, roje, trzmiele, formy z kamienia litego do produkcji ram czy skrzynek transportowych.

Výroba
Výroba
Výroba
Výroba
Výroba

Import artykułów pszczelarskich

Jesteśmy wyłącznymi dystrybutorami wiodących marek producentów sprzętu pszczelarskiego. Dla tych marek zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz jesteśmy gotowi dostarczyć Państwu pełen asortyment ich towarów. Do naszych najważniejszych partnerów należy producent artykułów pszczelarskich z Polski firma Lysoň, a następnie niemieckie marki Mellarius, szwajcarskie Biene, a także H. Holtermann, w skład którego wchodzą znane marki takie jak Imgut, ApiNord, Bienomat, SIPA . W tym artykule dowiesz się więcej o markach, które dostarczamy na rynek czeski.

 

Magazyny Újezd pod Troskami

Sklad zboží Újezd pod Troskami
Sklad zboží Újezd pod Troskami
Sklad zboží Újezd pod Troskami
Sklad zboží Újezd pod Troskami
Sklad zboží Újezd pod Troskami

Magazyny Radvánovice

Sklad zboží Radvánovice
Sklad zboží Radvánovice
Sklad zboží Radvánovice
Sklad zboží Radvánovice
Sklad zboží Radvánovice

Magazyn centralny

Centrální sklad Radvánovice
Centrální sklad Radvánovice
Centrální sklad Radvánovice
Centrální sklad Radvánovice
Centrální sklad Radvánovice