O firmie

Pierwsza ponadnarodowa firma w branży pszczelarskiej Nasza rodzinna firma składająca się z kilku przyjaciół, kolegów - pszczelarzy z Niemiec i Czech oferuje Państwu swoje usługi i towary. Nasza firma została założona na przełomie wieków w celu poszerzenia asortymentu sprzętu pszczelarskiego dla pszczelarzy. W tamtym czasie bardzo trudno było znaleźć wszystkie niezbędne produkty pszczelarskie w jednym miejscu.

Postanowiliśmy założyć firmę z międzynarodowymi ambicjami, która mogłaby zaopatrywać wszystkie kraje Unii Europejskiej. Chociaż specjalizujemy się w rynkach Europy Środkowej (Niemcy, Czechy, Austria i Polska), oferujemy również wszystko, co potrzebne innym pszczelarzom od Hiszpanii po Finlandię.

Obecnie jesteśmy jednym z największych producentów i dostawców sprzętu pszczelarskiego w Europie. Dzięki własnym i zakontraktowanym zdolnościom produkcyjnym, możemy zadowolić wszystkich naszych klientów nawet w samym szczycie sezonu pszczelarskiego. Dostarczamy cały sprzęt pszczelarski, od małych narzędzi i uli po duże urządzenia ze stali nierdzewnej, takie jak miodarki, topiarki do wosku, separatory, linie do odsklepiania i napełniania oraz wiele innych.

Dla naszych przyjaciół pszczelarzy, mamy własny program produkcji wyrobów drewnianych. Oferujemy ule i akcesoria w następujących miarach ramek: Langstroth, Dadant, Optimal, Zander, Deutche Normal, czeska miara Adamec, Wielkopolska miara, Słowacka miara B 10 i inne. Nasz tartak z produkcją uli znajduje się w Czechach, gdzie przetwarzamy własne drewno od kłód do gotowych produktów.

Kładziemy nacisk na zrównoważony biznes. Oferujemy produkty, które są w większości wytwarzane bezpośrednio w Niemczech. Nasze ściany pośrednie wykonane są z czystego wosku pszczelego, który kupujemy wyłącznie od niemieckich, czeskich, austriackich i słowackich pszczelarzy.

Oprócz naszego własnego asortymentu, reprezentujemy większość znanych marek, które dostarczają produkty dla przemysłu pszczelarskiego. Dzięki temu możemy zaoferować pełną gamę ich produktów, szybką dostawę oraz szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dzięki naszej silnej pozycji rynkowej jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienie na terenie całej Europy w ciągu kilku dni. Nasze magazyny w Niemczech i Czechach działają przez całą dobę, aby obsłużyć Twoje zamówienia. Współpracujemy z największymi firmami spedycyjnymi, które dostarczą towar do Twojego domu lub pozostawią go w najbliższym punkcie odbioru.

Ponieważ zajmujemy się również współpracą hurtową, nasze produkty można znaleźć u wielu mniejszych dystrybutorów i w lokalnych sklepach. Jeśli naszych produktów brakuje w Twoim ulubionym sklepie, nie wahaj się z nami skontaktować, a my z przyjemnością Ci pomożemy. Wspieramy również działania non-profit, w szczególności kluby pszczelarskie dla dzieci. Jeśli w Twojej okolicy działa młody klub pszczelarski, możesz nas o tym poinformować, a my z przyjemnością skontaktujemy się z nim i zaoferujemy wsparcie.

JaHan s.r.o.

Firma JaHan s.r.o. istnieje na rynku artykułów pszczelarskich od ponad 10 lat. W tym czasie z lokalnego sprzedawcy staliśmy się numerem jeden na rynku czeskim i słowackim. Oferujemy pełną gamę towarów dla pszczelarzy wielu europejskich i światowych firm, z którymi współpracujemy od lat. Ponadto posiadamy również własny program produkcyjny, który koncentruje się na produkcji asortymentu drewnianego z naszej oferty. Dostarczamy nasze towary i produkty na terenie całej Europy oraz kilku krajów pozaeuropejskich. Nasze e-sklepy znajdziesz w wielu wariantach językowych. Przede wszystkim skupiamy się na rynku niemieckim, austriackim i polskim.

Sprzedaż artykułów pszczelarskich

Dzięki wielkości naszych możliwości produkcyjnych i magazynowych oferujemy Państwu największy na rynku europejskim asortyment sprzętu pszczelarskiego. Aktualnie mamy dla Państwa dwa sklepy stacjonarne, w których możecie obejrzeć nasz towar lub bezpośrednio go kupić. Posiadamy kilka e-sklepów w wielu językach, a dzięki wieloletniej współpracy z DHL jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony towar do dowolnego kraju.

Produkcja artykułów pszczelarskich

Zajmujemy się produkcją asortymentu drewnianego naszych wyrobów. Nasz warsztat, we współpracy z stolarzami kontraktowymi, produkuje rocznie ponad piętnaście tysięcy izolowanych nadstawek oraz kolejne dziesięć tysięcy cienkościennych nadstawek w rozmiarach 39x24 i Langstroth. Do wszystkich przystawek produkujemy również własne dennice, karmniki, pokrywy z kamienia litego i blachy oraz inny asortyment dodatkowy taki jak uchwyty, ulotki, roje, trzmiele, formy z kamienia litego do produkcji ram czy skrzynek transportowych.

Výroba
Výroba
Výroba
Výroba
Výroba

Import artykułów pszczelarskich

Jesteśmy wyłącznymi dystrybutorami wiodących marek producentów sprzętu pszczelarskiego. Dla tych marek zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz jesteśmy gotowi dostarczyć Państwu pełen asortyment ich towarów. Do naszych najważniejszych partnerów należy producent artykułów pszczelarskich z Polski firma Lysoň, a następnie niemieckie marki Mellarius, szwajcarskie Biene, a także H. Holtermann, w skład którego wchodzą znane marki takie jak Imgut, ApiNord, Bienomat, SIPA . W tym artykule dowiesz się więcej o markach, które dostarczamy na rynek czeski.

 

Magazyny Újezd pod Troskami

Sklad zboží Újezd pod Troskami
Sklad zboží Újezd pod Troskami
Sklad zboží Újezd pod Troskami
Sklad zboží Újezd pod Troskami
Sklad zboží Újezd pod Troskami

Magazyny Radvánovice

Sklad zboží Radvánovice
Sklad zboží Radvánovice
Sklad zboží Radvánovice
Sklad zboží Radvánovice
Sklad zboží Radvánovice

Magazyn centralny

Centrální sklad Radvánovice
Centrální sklad Radvánovice
Centrální sklad Radvánovice
Centrální sklad Radvánovice
Centrální sklad Radvánovice