Wróć do: Listewki ramkowe

Półfabrykaty Dadant US - 141 - Hoffman, nawiercone, z rowkiem - 50 szt.

245,22 zł
cena bez VAT: 199,36 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: H3159
Wysokiej jakości półfabrykaty ram pakowane po 50 sztuk przeznaczone do ram Langstroth w rozmiarze 137 – 1/2 Langstroth. Półfabrykaty ramowe ze szczelinami Hoffmana przeznaczone dla wszystkich cienkościennych Langstrothów pokrzywka.

Wysokiej jakości półfabrykaty ramek w opakowaniu 50 sztuk każda przeznaczona do ram Langstroth w rozmiarze 137 – 1/2 Langstroth. Oprawiony półfabrykaty z otworami Hoffmana, które są przeznaczone do wszystkich cienkościennych Langstrothów pokrzywka. Ramki pakowane są po 50 sztuk, gotowe do natychmiastowego i prostego użycia zakończenie.

Nie musisz korzystać z łąki Hoffmana odstępy, gdyż poszczególne klatki są od siebie oddzielone. Aby wzmocnić centrum grzebień i do mocowania ścianek działowych pszczelarze używają mocnego drutu ze stali nierdzewnej 0,4 mm. Podstawa (ściana pośrednia), na której znajdują się dna pod przyszłe komórki pszczół, wyciśnięty z wosku pszczelego i uszczelniony drutami wzmacniającymi środki przyszłości grzebień, pomaga pszczołom łatwiej budować grzebienie i wykorzystywać całą ramkę.

Oferujemy półfabrykaty z wysokiej jakości drewna, które nie zawiera zbyt wielu sęków, a pętelki mają szerokość 10 mm. Szerokość pól wynosi 25 mm. Górny łąka ma grubość 10 mm. Ramy mają długą żywotność. Mają już puste miejsca wstępnie wywiercone otwory do okablowania poziomego. dodatkowo posiadają rowek do mocowania partycje. Rowek na przegrodę znajduje się w górnej i dolnej części łąka.

Ostatnio oglądane produkty

Półfabrykaty Dadant US - 141 - Hoffman, nawiercone, z rowkiem - 50 szt.Półfabrykaty Dadant US - 141 - Hoffman, nawiercone, z rowkiem - 50 szt.
245,22 zł

Dostępność: w magazynie