Sprzedaż hurtowa

Dzień dobry, chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę hurtową towarów dla pszczelarzy. Oferujemy szeroką gamę artykułów pszczelarskich w cenach hurtowych. W ciągu ponad 20 lat naszej działalności związanej z detaliczną dystrybucją artykułów pszczelarskich, zbudowaliśmy sieć rzetelnych i sprawdzonych producentów i dostawców, których towary chcielibyśmy Państwu w ten sposób zaoferować. Nasi dostawcy i partnerzy poprosili nas o utworzenie hurtowni, którą postanowiliśmy otworzyć dla innych partnerów biznesowych.

Jesteśmy długoletnim producentem uli o najbardziej rozpowszechnionych w Europie wymiarach. Dostarczamy i dystrybuujemy również inne wyroby drewniane, takie jak rojnice, wylęgarki, skrzynki na czerw, skrzynki do przenoszenia, formy do ramek i inne. Dostarczamy i dystrybuujemy również zwykłą gamę towarów międzynarodowych firm z Niemiec, Francji, Polski, Włoch, Szwajcarii i innych krajów.

Cennik hurtowy jest dostępny na życzenie. Udostępniamy go wszystkim podmiotom zajmującym się handlem artykułami pszczelarskimi lub produktami pszczelimi. Wszystkie towary w magazynie wysyłamy codziennie za pośrednictwem kuriera DHL, który bezpiecznie dostarczy nasze towary do Państwa.

Jak rozpocząć współpracę?

Wystarczy założyć konto w naszym sklepie internetowym i zapytać nas o ceny hurtowe telefonicznie lub mailowo. Twoje konto zostanie umieszczone w grupie hurtowej, a po zalogowaniu natychmiast zobaczysz ceny hurtowe i będziesz mógł rozpocząć zamawianie.

Korzyści ze współpracy z nami

  • Oferujemy współpracę z silnym partnerem o międzynarodowym zasięgu.

  • Najlepsze ceny hurtowe na rynku europejskim.

  • Elastyczność dostaw, które wysyłamy w najkrótszym możliwym czasie.

  • 98% produktów, które oferujemy hurtowo, są zawsze na stanie w magazynie.

  • Możliwość składania indywidualnych zamówień na towary, których nie oferujemy.

  • Intuicyjny system online, w którym można tworzyć zamówienia.

  • Śledzenie stanów magazynowych online.

  • Śledzenie cen hurtowych online dostępne po zalogowaniu.