Wróć do: Elementy do uli

Pudełko z przegródkami Langstroth - rozłożone

25,41 zł
bez VAT: 20,66 zł

Dostępność: w magazynie
SKU: 04251
Opakowania do transportu przegród (w skali ramowej Langstrotha 2/3 i 3/4). Pudełko wykonane jest z wysokiej jakości papieru długowłóknistego, który może wytrzymać długotrwałą pracę w środowisku zewnętrznym. Jeśli kupisz przegródek w tych pudełkach, nie trzeba się zbytnio spieszyć z przeniesieniem ich do ula.

Pudełko z przegródkami Langstrotha - rozłożone

Pokrycie za transport przegród (w skali ramowej) Langstrotha 2/3 i 3/4). Pudełko wykonane jest z wysokiej jakości papieru długowłóknistego, który może wytrzymać długotrwałą pracę w środowisku zewnętrznym. Jeśli kupisz przegródek w tych pudełkach, nie trzeba się zbytnio spieszyć z przeniesieniem ich do ula. Jeśli to jest skrzynka jest zabezpieczona przed bezpośrednim kontaktem z wodą, dzięki swojej konstrukcji jest w stanie służyć jako dom dla Twoich pszczół nawet przez kilka miesięcy. Typowe pudełka klapowe to wyprodukowany z papieru z dużą zawartością papieru makulaturowego i taki materiał ma znacznie krótsza żywotność i wytrzymałość. Konstrukcja oferowanych skrzynek wzmocniona ściany mają też znacznie lepsze właściwości termoizolacyjne.

Właśnie w związku z problemem plagi czerwiu pszczelego istnieje papierowe pudełko idealny i higieniczny sposób transportu przegródek a nie transport np. używane ule.

Hodowcy szczególnie docenią to, że pudełko wystarczy bez niczego innego narzędzia i kleje po prostu się składają dzięki przemyślanej konstrukcji. Głównie w sezonie, gdy czasu jest mało, a każda minuta jest cenna, żadne przywiązanie nie jest potrzebne listwy drewniane do ramek wiszących.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj