Wróć do: Wszystko do uzyskiwanie i przechowywanie wosku

Przemysłowa kuchenka gazowa - kwadratowa - piezo - bez regulatora

382,76 zł
cena bez VAT: 311,19 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: 2423
Kwadratowa kuchenka przemysłowa przystosowana do kuchenek woskowych. Stołek do gotowania na gaz, kuchenka przystosowana do miodowarów ze stali nierdzewnej, zabójców i grzejników o dużej pojemności ...

Kwadratowa kuchenka przemysłowa na bombę PB 10 kg z zapalnikiem piezoelektrycznym


Kwadratowa kuchenka przemysłowa przystosowana do kotły woskowe. Stołek do gotowania na gaz, kuchenka przystosowana do kuchenek ze stali nierdzewnej miód, zabójcy i ogrzewanie o dużej mocy. Kuchenka przemysłowa - gaz do gotowania stołek. Posiada zapalnik piezoelektryczny

Kuchenka przemysłowa (taboret gazowy do gotowania) jest odpowiednia dla pszczelarzy do kuchenek na wosk, dla budowniczych, drogowców, rolników, stołówek, biwaków, straganów z bufet. Przeznaczony jest do ogrzewania o dużej mocy. Kwadratowa kuchenka przemysłowa jest świetne mobilne źródło ciepła.

Kuchenka jest zbudowana jako niskociśnieniowe do spalania paliw III klasy (propan, butan i ich mieszaniny). -zwana dalej PB).

Piec jest urządzeniem propan-butan, które jest podłączone poprzez zawór redukcyjny i wąż przyłączeniowy do butli ciśnieniowej LPG 10 lub 5 kg (o maks. ciśnieniu roboczym do 1,7 MPa).

Butla ciśnieniowa jest wypełniona propanem, butanem lub mieszaniną propan-butan (PB) AI lub B (oznaczenie wg ISO 4706), czyli oznaczenie letnie (60% B, 40% P) lub mieszanka zimowa (40% B, 60% P) Obie mieszanki nadają się do użytku, ale różnią się nieznacznie właściwości fizyczne.

Stołek gazowy przeznaczony wyłącznie do użytku na zewnątrz używać. Instalacja urządzenia wymaga butli gazowej, reduktora ciśnienia i manometru, ciśnienie podczas pracy na gaz propan - butan 37 mbar, elastyczne węże gumowe z oznaczony UNI-CIG 7140 (min. 1,5m), taśma metalowa oznaczona UNI 7141 dla podłączenie węża do regulatora.

Zawór redukcyjny = regulator nie wchodzi w skład zestawu

Źródło: 10 lub 5 kg butla LPG napełniona propanem, butanem lub
Mieszanka PB AI lub B
Maksymalne obciążenie cieplne: 7,5 kW
Maksymalne zużycie: 542 g/h
Ciśnienie robocze: 30 mbar (dla mieszanki propanu i butanu)
Ciśnienie robocze: 28 + 30 mbar (dla butanu)
Ciśnienie robocze: 37 mbar (dla propanu)


Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj

Ostatnio oglądane produkty

Przemysłowa kuchenka gazowa - kwadratowa - piezo - bez regulatoraPrzemysłowa kuchenka gazowa - kwadratowa - piezo - bez regulatora
382,76 zł

Dostępność: w magazynie