Wróć do: Ramki pszczele

Ramka wielkopolska hoffmanowska czopowana z drutem – zmontowana – 10 szt.

55,11 zł
cena bez VAT: 44,80 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: 9086K
Pszczelarz co roku powinien wymieniać około 50 % stanu plastrów w gnieździe rodziny pszczelej. Ułatwia to zachowanie czystości oraz zdrowotności rodziny pszczelej.

Ramka wielkopolska hoffmanowska czopowana z drutem – zmontowana – 10 szt.

Wymiary ramki: 360 x 260 mm.

Pszczelarz co roku powinien wymieniać około 50 % stanu plastrów w gnieździe rodziny pszczelej. Ułatwia to zachowanie czystości oraz zdrowotności rodziny pszczelej. Aby wprowadzić nowe ramki z węzą pszczelą, należy użyć stare ramki (zdezynfekowane, odpowiednio przygotowane), bądź wstawić nowe ramki. Standardowo ramki pszczele zakupuje się w elementach. Należy je złożyć, zbić, zadrutować, a na sam koniec wtopić węzę. Jest to czasochłonny proces. Polecamy już gotowe ramki, w które wystarczy tylko wtopić węzę pszczelą. Dzięki temu, że są to ramki hoffmanowskie, pszczelarz nie musi się obawiać, tym że ramki mogą się przesunąć podczas transportu, co mogłoby skutkować przygnieceniem pszczół. Zestaw dotyczy 10 sztuk ramek wielkopolskich hoffmanowskich czopowanych, zmontowanych z drutem.

Ramka wielkopolska hoffmanowska czopowana z drutem, zmontowana. Wymiary: 360x260 mm

Ramki z drutem nierdzewnym 0.4 mm.

Ostatnio oglądane produkty

Ramka wielkopolska hoffmanowska czopowana z drutem –  zmontowana – 10 szt.Ramka wielkopolska hoffmanowska czopowana z drutem –  zmontowana – 10 szt.
55,11 zł

Dostępność: w magazynie