Wróć do: Ule Langstroth / Dadant

Styropianowy podajnik sufitowy Langstroth 8 r.

 

Dostępność:
SKU: MP308
Praktyczny, duży karmnik rozwiązuje problemy z karmieniem. NA jedno nadzienie mieści do 10 litrów roztworu cukru (inwersja), podajnik jest również wykonany z utwardzonego polistyrenu, dzięki czemu jest lekki i łatwy w obsłudze

Stropowy karmnik styropianowy do ula Langstroth na 8 ramkach.

Praktyczny, duży karmnik rozwiązuje problemy z karmieniem. NA jedno nadzienie mieści do 10 litrów roztworu cukru (inwersja), podajnik jest również wykonany z utwardzonego polistyrenu, dzięki czemu jest lekki i łatwy w obsłudze. To ma praktyczne nachylenie do najniższego punktu, w którym znajduje się przejście dla pszczół. Przejście dla pszczół jest przykryty przezroczystą plastikową osłoną, tzn. pszczoły znajdują się w płynie nie mogą się roić i jednocześnie nie wchodzą w kontakt z pszczelarzem (nie odlatują po złożeniu pokrywa). Podajnik jest po prostu umieszczany na ostatnim mocowaniu, a następnie zakładasz podajnik z powrotem pokrywę. Może być stosowany tylko w sezonie żerowania lub może być pozostawiony w ulu przez cały rok - dzięki swojej wadze nie przeszkadza. Najwyższa jakość od światowego producenta, który dostarcza towar dla największych światowych firm (m.in. pod marką Imgut dla H. Holtermann v Niemcy, pod marką Lego dla Włoch itp.).

Wymiary podajnika to: wysokość 10,5 cm, szerokość zewnętrzna 41,5 cm i Długość zewnętrzna 55 cm. Waga podajnika to 1 kg.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj

Ostatnio oglądane produkty

Styropianowy podajnik sufitowy Langstroth 8 r.Styropianowy podajnik sufitowy Langstroth 8 r.