Wróć do: Sprzęt pszczelarski

Topiarka słoneczna EPP - Lysoň 60x40x33 cm

864,94 zł
cena bez VAT: 703,20 zł
 

Dostępność:
SKU: W3246
Topiarka z EPP nagrzewa się dzięki promieniom słonecznym, dzięki czemu nie wymaga dodatkowego zasilania. Jest bardzo praktyczna i ekonomiczna, a innowacyjny materiał – spieniony polipropylen dodatkowo czyni topiarkę niezwykle trwałą.

Topiarka słoneczna EPP

Wosk odzyskany z ramek przetopiony w topiarce słonecznej jest jaśniejszy dzięki promieniom UV. Ich działanie jednocześnie skutecznie go odkaża. Pokrywa urządzenia wykonana jest ze specjalnego tworzywa – poliwęglanu komorowego, skupiającego promienie słoneczne, aby najefektywniej wykorzystać energię. Dzięki temu wnętrze topiarki nagrzewa się bardzo szybko podczas eksponowania jej na słońcu.

Korpus topiarki ma wyprofilowane uchwyty-wgłębienia, które ułatwiają obsługę oraz przenoszenie urządzenia. Wewnątrz komory topiarki słonecznej znajduje się metalowe sito zatrzymujące zanieczyszczenia. Taka konstrukcja umożliwia odzyskanie czystego wosku, który spływa do wanienki i nie styka się z ramką.

Topiarka z EPP jest bardzo lekka, a przy tym trwała i solidnie wykonana. Materiał, z którego jest wykonana charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia i niską absorbcją wilgoci.
Oprócz tego EPP jest materiałem w pełni recyklingowalnym.

Wymiary:
długość 600mm
szerokość 400mm
wysokość 330mm

Waga:
waga netto 4,1 kg

W skład kompletu wchodzą:
korpus z pokrywą wykonany z EPP
wanienka nierdzewna na ramki
brytfanka na wosk

Przeznaczenie:
• ramki: D, LN-am, DNM, Zander WL, OS
• pojemność topiarki - 1 ramka

 

Ostatnio oglądane produkty

Topiarka słoneczna EPP - Lysoň 60x40x33 cmTopiarka słoneczna EPP - Lysoň 60x40x33 cm
864,94 zł

Dostępność: