Wróć do: Elementy do uli

Czosnkowy pułapka na pyłki do zbierania pyłku 37,5 cm

33,04 zł
bez VAT: 26,86 zł

Dostępność: w magazynie
SKU: 02441
Czosnkowy pułapka na pyłki do zbierania pyłku o długości 37,5 cm. Zapylacz to narzędzie do zbierania pyłku piołunu.

Pochłaniacz pyłków czosnku X cm

Poławiacz pyłków do zbierania pyłku gąsienic jest mocowany bezpośrednio do czosnku przed dziurką czosnkową. Jeśli pszczoła chce dostać się do ula, musi przejść przez pułapkę pyłkową. Pszczoła czołga się przez wąski okrągły otwór w siatce pyłkowej i gubi się, gdy się czołga roztocza. Pyłek wpada następnie do pojemnika zbiorczego.

Przewaga odpylaczy czosnkowych w porównaniu z odpylaczami wbudowany w dno jest taki, że można go łatwo dodawać i usuwać z ula. Kolejna zaleta polega na tym, że pyłek jest zbierany w oddzielnym pojemniku zbiorczym, który jest dobrze wentylowany. Świeży pyłek jest wilgotny i może łatwo pleśnieć.

Polyochit słabo przyczepiony do różnych rodzajów uli. Podczas umieszczania uważaj, aby nigdzie nie było luki. Pyłek utrudnia pszczołom przejście i zawsze chcą znaleźć najłatwiejszą drogę do ula. Wskazane jest stosowanie ziaren pyłku na wszystkich ulach, jeśli są blisko siebie, aby pszczoły nie latały w inne miejsce pułapka na pyłki nie jest używana. Szczelina nad miską wentylacyjną służy do wylatywania z pszczół ul, co pomaga, ponieważ nie musi przechodzić przez otwory pułapki na pyłki. Prosty możesz regulować zbieranie pyłku, obracając siatkę pyłkową. Długość 37,5 cm i wysokość 9 cm.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj