Wróć do: Sprzęt pszczelarski

Folia upłynniająca Mellarius z termostatem - 150x40

527,62 zł
cena bez VAT: 428,96 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: M5940
Folia upłynniająca + termostat o wymiarach 150x40 cm aby delikatnie podgrzać miód. Folię z drutem oporowym przyklejamy do pojemnika lub umieszczamy ją np. w starej lodówce lub piekarniku.

Folia upłynniająca elektryczna Mellarius z termostatem - 150x40


Folia upłynniająca + termostat o wymiarach 150x40 cm aby delikatnie podgrzać miód. Do pojemnika przymocowana jest folia z drutem oporowym umieszczasz go na przykład w starej lodówce lub piekarniku. Nadaje się do upłynniania filmu przydatnych majsterkowiczów, którzy chcieliby stworzyć własną komorę upłynniającą. Elektryczny folia upłynniająca topi się, ale nie przegrzewa skrystalizowanego miodu.

Drut oporowy jest zamknięty w folii i można regulować jego temperaturę na termostacie. Folię możesz umieścić np. w starej lodówce lub czymś innym izolowane pojemniki. Folia grzewcza charakteryzuje się niskim zużyciem energii wynoszącym około 120 W/godz. i wyposażona jest w regulację termostat. Po montażu ustawić termostat na 40°C. Czas upłynniania zależy od temperatura miodu. Produkt niemieckiego producenta artykułów pszczelarskich.

Wymiary: 150x40 cm. Grubość 0,4 mm.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj

Ostatnio oglądane produkty

Folia do dekrystalizacji miodu z termostatemFolia do dekrystalizacji miodu z termostatem
527,62 zł

Dostępność: w magazynie