Wróć do: Ul styropianowy Langstroth / Dadant 8 R

Korpus styropianowa 8 F 2/3 Langstroth - 159 mm

84,71 zł
cena bez VAT: 68,87 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: MP304
Korpus styropianowa 2/3 - oryginalna do uli Langstroth. Polistyren w łączy w sobie najlepsze właściwości izolacyjne i jednocześnie najniższą wagę, zgadza się możliwe jest osiągnięcie znacznych oszczędności w masie poszczególnych części.

Korpus do styropianu Langstroth 2/3 - 159 mm. do 8 klatek

Przedłużka styropianowa do uli Langstroth. Polistyren w łączy w sobie najlepsze właściwości izolacyjne i jednocześnie najniższą wagę, zgadza się możliwe jest osiągnięcie znacznych oszczędności w masie poszczególnych części. Przedłużenia posiadają listwy, które pełnią funkcję uchwytów, dzięki czemu nasadki są łatwe w obsłudze. Załączniki wyposażone są w praktyczne plastikowe listwy na styku ramek z poszerzeniami, więc nie ma przypadkowych uszkodzeń. Załącznik nie ma oka.

Nigdy więcej problemów z przestrzenią. Cały styropian przedłużenia z naszej oferty dostarczane są w stanie rozłożonym. Po prostu je składasz z 4 części (dwa dłuższe boki i dwa krótkie boki). Poszczególne części łatwo do siebie pasują pasują do siebie, nasadkę można złożyć bez użycia narzędzi (lub można pomóc, np. gumowym patyczkiem). W ten sam sposób przedłużenia można ponownie rozłożyć nie zajmowały aż tak dużo miejsca. Nie ma potrzeby klejenia połączeń. Sam ul nie jest konieczny farbą lub inną obróbką powierzchni. Waga całego ula (bez ramek i karmnika) nie przekracza 5 kg, z podajnikiem to 6 kg. Waga poszczególnych załączników jest różna około 1 kg, więc nadają się do łatwej obsługi.

Najwyższa jakość od światowego producenta, który dostarcza towary dla największych światowych firm (m.in. pod marką Imgut dla H. Holtermann v Niemcy, pod marką Lego dla Włoch itp.).

Wymiary przystawki to: wysokość zewnętrzna 18 cm, wysokość zewnętrzna 41,5 cm szerokość, długość zewnętrzna 55 cm. 16,2 cm wysokości wewnętrznej, 37,6 cm szerokości wewnętrznej i Długość wewnętrzna 46 cm. Waga przystawki to 1,3 kg.

Ostatnio oglądane produkty

Korpus styropianowa 8 F 2/3 Langstroth - 159 mmKorpus styropianowa 8 F 2/3 Langstroth - 159 mm
84,71 zł

Dostępność: w magazynie