Wróć do: Wszystko do przechowywanie i sprzedaży miodu

Odstojnik Mellarius MaxiLine 300 kg

1594,17 zł
cena bez VAT: 1296,07 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: M5815
Odstojniki do dekantacji miodu Mellarius MaxiLine o pojemności 300 kg miodu z wysokiej jakości kranikiem ze stali nierdzewnej i szczelną pokrywą ze stali nierdzewnej. Wysokiej jakości i praktyczny odstojnik rozlewniczy na 300 kilogramów miodu.

Odstojnik Mellarius MaxiLine z pokrywą uszczelniającą

Odstojniki na miód Mellarius w kilku wariantach, w tym jeden obudowa ze spawanym kranem ze stali nierdzewnej dla maksymalnej wytrzymałości. Są zrobione wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przeznaczonej do celów spożywczych o wystarczającej wytrzymałości (0,8 do 1 mm), tak aby niepożądane wgniecenia nie mogły łatwo powstać. Wszystko części pojemników spawane są za pomocą spawania plazmowego. Podczas budowy nacisk kładziony jest na gładkie powierzchnie, które są łatwe do czyszczenia, stąd pojemniki z polerowanej blachy nierdzewnej. Wszystkie nasze kontenery są wyposażone z uchwytami ze stali nierdzewnej dla łatwego przenoszenia.

Naczynia MaxiLine Mellarius

Pojemniki na butelki med Mellarius z serii ProLine są wyposażone w spawany kran ze stali nierdzewnej maksymalna siła. Torba jest zabezpieczona haczykami dzięki czemu nie spadł podczas przenoszenia pojemnika. Woreczek ma postać szczelnego wieczka, część wieczka to silikonowa uszczelka.

Produkujemy również odpowiednie sita ze stali nierdzewnej do odstojnikow, które dokładnie pasują do odstojników. Oferujemy je w trzech stopniach chropowatości (gruba, drobna, bardzo cienka), które można nosić jedna na drugiej dowolnie ułożone. W ten sposób można otrzymać zestaw sit grubych i drobnych. Możesz także użyć pojemnika wyposaż go w sito stożkowe, dzięki któremu możesz pracować jako odstojnik. Do odstojników na miód oferujemy również odpowiednie stojaki ze stali nierdzewnej, dzięki którym pod kontenerem jest wystarczająco dużo miejsca miejsca. Pojemniki mogą być również wyposażone w precyzyjne zawory spustowe, które są zamontowane bezpośrednio do kurka spustowego ze stali nierdzewnej.

Produkujemy szeroką gamę rozmiarów odstojników, które mogą pomieścić od 25 kg do 500 kg miodu. Kontenery produkowane są w następujących rozmiarach:

  • 25 kg

  • 35 kg

  • 50 kg

  • 100 kg

  • 200 kg

  • 300 kg

  • 400 kg

  • 500 kg

Ostatnio oglądane produkty

Odstojnik Mellarius MaxiLine 200 kgOdstojnik Mellarius MaxiLine 200 kg
1594,17 zł

Dostępność: w magazynie