Wróć do: Produkcja ramek

Ramka Dadant US - 141 - Hoffman, pleciana, z rowkiem, z uszami - 1 szt.

6,42 zł
cena bez VAT: 5,22 zł
 

Dostępność:
SKU: H3161
Ramki z pętelkami Hoffmana, które przeznaczone są dla Wszysztich uli Dadant US. Nie musisz korzystać z łąk Hoffmana odstępy, tőső partejne klatki są od siebie oddzielone. Aby wzmocnić centrum grzebień i do zwykłej ściany działowych pszczelarze użybają mocnego drutu ze stali stan 0,4 mm.

Ramka Dadant US - 141 - Hoffman, Pleciona, z rowkiem, z uszami - 1 szt. Ramki z pętelkami Hoffmana, które przeznaczone są dla Wszysztich uli Dadant US.

Nie musisz korzystać z łąk Hoffmana odstępy, tőső partejne klatki są od siebie oddzielone. Aby wzmocnić centrum grzebień i do zwykłej ściany działowych pszczelarze użybają mocnego drutu ze stali stan 0,4 mm. Podstawa (ściana ściana), na której znajdują się dna pod przyszłymi komórkami pszczół, wyciśnięty z wosku pszczelego i zaczłonyny drutami wzmacinającymi przysłowie przysławy grzebień, pomaga pszczołom zbudować grzebień i wykorzystać całą ramę. Co więcej, są ramki wyposażone w przelotki.

Okablowanie poziome, z 6 otworami.
Grubość narysowana: belka górna (łąka) 27 x 19 mm.
Uszy 25 x 10 mm.
Długość: belka górna 482 mm / belka dolna 448 mm.
Wysokość: 141 mm

Ostatnio oglądane produkty

Ramka Dadant US - 141 - Hoffman, pleciana, z rowkiem, z uszami - 1 szt.Ramka Dadant US - 141 - Hoffman, pleciana, z rowkiem, z uszami - 1 szt.
6,42 zł

Dostępność: