Wróć do: Elementy do uli

Rój, pudełko, mini Langstroth

120,38 zł
cena bez VAT: 97,87 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: 02831
Ul pszczeli, który może służyć również jako pudełko na ramki lub mały strach dla Langstrotha (44,8) ...

Przenośny prowizoryczny ul ulepszony do postaci skrzynki ramowej i ula Langstrotha

Przenośny tymczasowy ul pszczelarski, który może służyć również jako pudełko do ram lub małego amortyzatora dla r. m. Langstroth (44,8). Praktyczne drewniane oraz przenośny, prowizoryczny ul z litego kamienia wielkości ramy uli Langstrotha. Przenośny tymczasowy ul pszczelarski idealnie nadaje się do przechowywania ramek i może być również tymczasowo używany jako ul. Nadaje się jednak głównie do łapania rojów. Przenośny tymczasowy ul pszczelarski świetnie sprawdzi się także do tymczasowego przechowywania zebranego roju lub ściółki. Wyposażony jest w otwór wentylacyjny oraz zamykany ząbek. Po drobnych modyfikacjach przenośny ul tymczasowy może służyć również jako budka lęgowa dla matek rozrodczych.

Przenośny ul tymczasowy pszczelarski składa się z konstrukcji drewnianej pokrytej płytą pilśniową. W przedniej części znajduje się zamykany ząbek czosnku. Dół wykonany jest z siateczki, a pod spodem znajduje się wysuwana wkładka, która umożliwia regulację wentylacja w przenośnym ulu tymczasowym. W pokrywie znajduje się zamykany otwór odpowiedni do umieszczenia szkło, np. z roztworem do karmienia. Otwór służy również do ustawienia płozy tworzenia miotów lub podczas zakładania roju. Można karmić płynem (roztworem cukru).

Typ Przenośny tymczasowy ul dla Langstroth 44,8 x 15,9; 18,5; 23,2; 28,5 cm..

Przenośny tymczasowy ul wysyłasz na własne ryzyko - zalecamy odbiór osobisty w naszym sklepie. Przenośne ule tymczasowe są bardzo podatne na uszkodzenia podczas transportu przez firmę spedycyjną.

Ostatnio oglądane produkty

Rój, pudełko, mini LangstrothRój, pudełko, mini Langstroth
120,38 zł

Dostępność: w magazynie