Wróć do: Wszystko do uzyskiwanie i przechowywanie wosku

Topiarka do wosku CZ - 2 wytwornice pary

3538,11 zł
cena bez VAT: 2876,51 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: 08331
Topiarka nierdzewna jest przeznaczona do wytapiania wosku z ramek przy pomocy gorącej pary. W procesie pracy nastepuje również dezynfekcja samych ramek.
Topiarka nierdzewna jest przeznaczona do wytapiania wosku z ramek przy pomocy gorącej pary. W procesie pracy nastepuje również dezynfekcja samych ramek. Nie ma potrzeby wycinania woszczyny z ramek, dzięki temu po procesie wytopu nie zachodzi konieczność ponownego drutowania. W celu ponownego użycia ramek wystarczy naciągnąć drut przy pomocy np. karbownika do drutu. Zaleca sie stosowanie drutu nierdzewnego o grubości 0,04-0,05mm. Topiarka składa się z pojemnika głównego, wyjmowanego sita na ramki oraz pokrywy. Obudowa wyposażona jest w szyjkę wlewu w celu napełnienia zbiornika wodą oraz spust wosku. Wosk topi sie pod wpływem 2 wytwornica pary. Wytopiony wosk wypływa na zewnątrz spustem w dnie pojemnika. Para rozgrzewa wosk, a koszule zsuwają się na dół sita. Topiarka jest bardzo wydajna i tania w użyciu. Topiarka oferuje wysoką wydajność oraz oszczędność energii i pieniędzy. Przed rozpoczęciem i po pracy topiarkę należy oczyścić i umyć gorącą wodą. Wymiary: 40 x 55 cm. Wysokość: 57 cm. Średnica sita 5 mm. Grubość ściany: 2 mm. Czeska produkcja, spawana ręcznie!!!! Topiarka nagrzewa sie do wysokich teperatur. Podczas pracy należy zachowac ostrozność i używać odzieży chroniącej przed poparzeniem.

Opinie

poniedziałek, 20 marzec 2017

Máme ho nově, ještě jsme ho nezkoušeli, ale vypadá pěkně a poctivě vyrobený.

Fronda

poniedziałek, 20 marzec 2017

Masivní vařák na vosk, bytelná (prý česká) výroba. Věřil bych tomu, oproti polským vařákům znatelný rozdíl. Použití vyvíječů se mi líbí, je to taková čistší práce, nádoba je dostatečně velká na přiměřený počet rámků.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj

Ostatnio oglądane produkty

Topiarka do wosku CZ - 2 wytwornice paryTopiarka do wosku CZ - 2 wytwornice pary
3538,11 zł

Dostępność: w magazynie