Wróć do: Wszystko do uzyskiwanie i przechowywanie wosku

Topiarka do wosku z wytwornicą pary Mellarius 2,2 kw - plastik

693,74 zł
cena bez VAT: 564,01 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: M3918
Topiarka do wytopu wosku w przystępnej cenie. Plastikowy pojemnik wykonany z tworzywa termoplastycznego wytrzymuje wysokie temperatury. Jest przymocowany do tego statku ulepszony generator pary Mellarius...

Topiarka do wytopu wosku Mellarius z wytwornicą pary i sitem ze stali nierdzewnej

Topiarka do wytopu wosku w przystępnej cenie. Plastikowy pojemnik wykonany z tworzywa termoplastycznego wytrzymuje wysokie temperatury. Jest przymocowany do tego statku ulepszony generator pary Mellarius przy 220 do 240 V / 50 Hz / 2200 W. Generator pary wytwarza parę, która topi wosk z pracy. Ten czajnik do wosku zawiera również dolne sito ze stali nierdzewnej pojemniki, które należy dokupić do innych modeli. Trzymaj pracę w ramkach, na przykład podczas topienia w słońcu tygiel. Nie będziesz już musiał pracować przy rzeźbieniu ziemi.

Opakowanie czajnika woskowego Mellarius zawiera:

  • Pojemnik termoplastyczny
  • Wytwornica pary Mellarius 2,2 kW
  • Sitko ze stali nierdzewnej
  • Forma ze stali nierdzewnej do wosku

Instrukcja użytkowania: odkręć śrubę w punkcie doprowadzania wody, wlej 3 litrów wody i ponownie dokręcić śrubę. Podłącz wąż do urządzenia, a drugi koniec do otwór w plastikowym pojemniku. Podłącz przewód zasilający urządzenia do gniazdka. Odczekaj 30 do 40 minut, aż wosk spłynie. Następnie odłącz generator od gniazdka i ostrożnie otwórz pokrywę plastikowego pojemnika. Uważaj na ulatniającą się parę. Usuwaj stopniowo zespawane ramy ze spawaną częścią i czyścić je na gorąco. Stos w plastiku pojemnik nowej ramy przeznaczony do topienia i dolać wody do urządzenia. Trzy litry wody są podgrzewane przez ok. 10 do 15 minut. Czas ten można skrócić stosując gorącą wodę. Ten ilość wody wystarcza na około 50 minut pracy urządzenia. Zalecamy korzystanie wody destylowanej, co zapobiega osadzaniu się kamienia, a tym samym uszkodzeniom deweloper. Wypróbuj plastikowy elektryczny pojemnik na wosk.

Podczas napełniania i opróżniania wody z urządzenia urządzenie musi być wyłączone Elektryczność. Ze względu na ryzyko poparzenia gorącą parą zawsze należy to zrobić 2 minuty wcześniej otwórz górną śrubę i poczekaj. Urządzenie automatycznie wyłącza się w przypadku braku wody wyłącza. Jeśli tak się stanie, natychmiast dodaj zimną wodę, a urządzenie automatycznie się wyłączy włącza się ponownie. Należy zapobiegać całkowitemu odparowaniu wody i wykluczyć je np. za pomocą przełączanego zegara. W przypadku awarii wyłącz wywoływacz, sprawdź ilość wody, sprawdź, czy wąż doprowadzający parę nie jest zatkany, sprawdź dostawa energii elektrycznej.

Wysokość plastikowego pojemnika wynosi 55 cm. Wewnętrzna wysokość pod pokrywą wynosi 51,5. Dolna średnica wewnętrzna wynosi 38 cm, a górna średnica wewnętrzna 46 cm.

Ostatnio oglądane produkty

Topiarka do wosku z wytwornicą pary Mellarius 2,2 kw - plastikTopiarka do wosku z wytwornicą pary Mellarius 2,2 kw - plastik
693,74 zł

Dostępność: w magazynie