Wróć do: Wszystko do uzyskiwanie i przechowywanie wosku

Topiarka do wytopu wosku Mellarius z wytwornicą pary P64

 

Dostępność:
SKU: M3926
Wysokiej jakości Topiarka do wosku przeznaczony do łatwego i szybkiego użycia topienie wosku z ramek i suszenie go za pomocą pary, która jest podgrzewana przez Generator pary 2,2 kW (w zestawie).

Topiarka do wytopu wosku Mellarius z wytwornicą pary P64

Wysokiej jakości Topiarka do wosku przeznaczony do łatwego i szybkiego gotowania topienie wosku z ramek i suszenie go za pomocą pary, która jest podgrzewana przez Generator pary 2,2 kW (w zestawie). Ten okrągły model czajnika woskowego jest wyposażony we własny ekran ze stali nierdzewnej. Cały czajnik woskowy Mellarius jest wykonany z stal nierdzewna, przeznaczona do celów spożywczych o wystarczającej wytrzymałości (od 0,8 do 1 mm), aby niepożądane wgniecenia nie mogły łatwo powstać. Cały czajnik woskowy jest wytwarzany za pomocą spawania plazmowego. Podczas budowy nacisk kładziony jest na gładkie powierzchnie, które są łatwe do czyszczenia. Pokrywa czajnika jest wyposażona w rękaw gwint, do którego łatwo podłączysz generator pary.

Instrukcja korzystania z generatora pary: Odkręć śrubę w punkcie doprowadzania wody, wlej 3 litrów wody i ponownie dokręcić śrubę. Podłącz wąż do urządzenia, a drugi koniec do otwór w pojemniku ze stali nierdzewnej. Podłącz przewód zasilający urządzenia do gniazdka. Odczekaj 30 do 40 minut, aż wosk spłynie. Następnie odłącz generator od gniazdka i ostrożnie otwórz pokrywę pojemnika ze stali nierdzewnej. Uważaj na ulatniającą się parę. Usuwaj stopniowo zespawane ramy ze spawaną częścią i czyścić je na gorąco. Stos ze stali nierdzewnej pojemnik nowej ramy przeznaczony do topienia i dolać wody do urządzenia. Trzy litry wody są podgrzewane przez ok. 10 do 15 minut. Czas ten można skrócić stosując gorącą wodę. Ten ilość wody wystarcza na około 50 minut pracy urządzenia. Zalecamy korzystanie wody destylowanej, co zapobiega osadzaniu się kamienia, a tym samym uszkodzeniom deweloper. Wypróbuj elektryczny czajnik do wosku ze stali nierdzewnej.

Pakiet zawiera również generator pary Mellarius 2,2 kW z o innowacyjnej konstrukcji, która wyposażona jest w udoskonalony bezpiecznik bimetalowy, który wydłuża żywotność grzałki.

  • Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej

  • Zintegrowane sito ze stali nierdzewnej z wysokimi hakami ułatwia wyjmowanie

  • Pokrywa z tuleją do łatwego podłączenia generatora pary

  • Łatwe do czyszczenia powierzchnie

  • Uchwyt ułatwiający przenoszenie

  • Możliwość ogrzewania za pomocą wytwornicy pary

Pakiet zawiera: 1x bojler do wosku, 1x sito ze stali nierdzewnej do czajnik, 1x generator pary, 1x miska na wosk.

Wymiary całego pojemnika: wysokość 65 cm, średnica 64 cm
Wytwornica pary 2,2 kW.

Forma do wosku ze stali nierdzewnej o pojemności 2,5 l.

Ostatnio oglądane produkty

Topiarka do wytopu wosku Mellarius z wytwornicą pary P64Topiarka do wytopu wosku Mellarius z wytwornicą pary P64