Wróć do: Ule Langstroth / Dadant

Ul Dadanta 1x(285) + 3x2/3(159) - 10 lat - cynk

545,99 zł
bez VAT: 443,90 zł

Dostępność: w magazynie
SKU: D9052
Kompletny ul Dadanta składa się z varroadno Langstroth (obiekt 10 cm), przedłużek 1x(285) + 3x2/3(159) i pokrywy. Jest to konstrukcja ula całkowicie drewniana, nieizolowana.
Materiał na pokrywie
Dennica

Przedłużenie ula Dadant 1x(285) + 3x2/3(159)

Kompletny ul Dadanta składa się z Dadanta varroadno (obiekt 10 cm), Dadant przedłużki 1x(285) + 3x2/3(159) i pokrywka. Ramy o wymiarach 482 x 285 mm i 482 159 mm. Jest to konstrukcja ula całkowicie drewniana, nieizolowana. Przedłużenia dostarczane są w stanie zdemontowanym (prosty skład) i nie posiadają oczka czosnkowego (można je wywiercić według potrzeb, zgodnie z potrzebami).

Dadant to prosty i najbardziej rozpowszechniony system ula na świecie. Nowoczesne ule przedłużające mogą poszczycić się swoimi dobrymi właściwościami, z których korzystają racjonalni i myślący ekonomicznie pszczelarze. Do głównych zalet ula należy jego prosta i dostosowana konstrukcja. Zapewnione jest bezproblemowe leczenie rodzin pszczelich. W ulu nie brakuje wysokiego podłoża i możliwa jest dowolna aranżacja bez dodatkowych urządzeń zabezpieczających. Ul można łatwo i szybko transportować. Nasadki posiadają frezowane uchwyty po bokach, ułatwiające obsługę. Budowa ula przedłużającego Dadant jest prosty i dostosowany do potrzeb rodziny pszczół. Do produkcji używany jest jako materiał drewnopochodny, który sprawdził się tysiące razy na przestrzeni wielu lat. Ogarnij się podciągają się, więc wystarczy pokonać odległość równą wysokości ramy. Stanie w jednym rzędzie nadaje się zarówno na łąkę, jak i do ogrodu czy lasu

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj