Wróć do: Pokarmy pszczól

APIMANA PROTEIN - miodocukrowe ciasto z pyłkiem

10,66 zł
bez VAT: 9,87 zł

Dostępność: w magazynie
SKU: 1066
Pasza inwertowana APIMANA PROTEIN to wysokiej jakości ciasto z inwertu buraczanego i cukru z dodatkiem tłuszczu roślinnego, białek roślinnych, błonnika, witamin i minerałów. W porównaniu z innymi powszechnie dostępnymi paszami jego główną zaletą jest wysoka zawartość dodanych substancji. To ciasto zawiera 8% dodanych substancji. Ciasto Apimana protein do karmienia pszczół

APIMANA PROTEIN - miodocukrowe ciasto z pyłkiem

Pasza inwertowana APIMANA PROTEIN to wysokiej jakości ciasto z inwertu buraczanego i cukru z dodatkiem tłuszczu roślinnego, białek roślinnych, błonnika, witamin i minerałów. W porównaniu z innymi powszechnie dostępnymi paszami jego główną zaletą jest wysoka zawartość dodanych substancji. To ciasto zawiera 8% dodanych substancji. Ciasto Apimana protein do karmienia pszczół produkuje się jako nasyconą masę cukrową z bardzo drobnych mikrokryształów (wielkość około 1/100 mm). Kryształy te są zalane syropem, aby zapobiec ich koalescencji.

Działa dobrze, stymulując wczesną wiosną i wiosną. Ciasto rozdzielić na odpowiednią ilość (zapakowane w praktyczny worek 1 kg) i umieścić go bezpośrednio na górnej łące pod pokrywą. Ze względu na konsystencję ciasto nie ciecze.

Producent ciasta gwarantuje jego czystość, pasza nie zawiera bardziej złożonych cukrów nieprzetworzonych (maltoza, maltotrioza itp.). Jednocześnie stara się zminimalizować zawartość HMF w paszy (np. czeskie normy dotyczące miodu pszczelego umożliwiają do 20 mg / kg HMF).

Wyprodukowano w Słowenii przez jedną z największych firm spożywczych w Europie. Ciasto Apimana jest wysyłane do większości krajów europejskich, zwłaszcza Niemiec i Francji. Dzięki produkcji na dużą skalę gwarantowana jest czystość paszy przy zachowaniu niskiej ceny.

SKŁAD: Glukoza, fruktoza, woda, mieszanka ekstraktów ziołowych, olejków eterycznych a hydrolatów, tłuszcze roślinne, białka, błonnik, minerały i witaminy.

Zawartość opakowania 1 kg

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj