Wróć do: Ule Langstroth / Dadant

Dennica styropianowy do ula Langstrotha 8 r.

88,99 zł
cena bez VAT: 72,35 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: MP302
Dennica z polistyrenu Varroa z siatką i plastikiem wysuwana szuflada. Podstawa ta przeznaczona jest do uli styropianowych Langstroth, w dolnej części znajduje się plastikowa wkładka na czosnek, którą można zwęzić.

Styropianowe Dennica ula Langstroth na 8 ramkach

Dennica z polistyrenu Varroa z siatką i tworzywem sztucznym wysuwana szuflada. Podstawa ta przeznaczona jest do uli styropianowych Langstroth, w dolnej części znajduje się plastikowa wkładka na czosnek, którą można zwęzić. Plastikowe dno zawiera wysuwana szuflada, która może służyć do regulacji dopływu powietrza do ula, a także używać jako maty do monitorowania upadku. Dół posiada poszerzony i wzmocniony przód oraz tylną część, która służy jako nogi. Na środku krawędź dna jest fazowana, np użycie taśmy wzmacniającej. Najwyższa jakość od światowego producenta, który dostarcza towar dla największych światowych firm (m.in. pod marką Imgut dla H. Holtermann v Niemcy, pod marką Lego dla Włoch itp.).

Wymiary dna to: wysokość zewnętrzna 9,5 cm, szerokość zewnętrzna 45,5 cm, Długość zewnętrzna 55 cm. 2-4 cm wysokości wewnętrznej, 37,6 cm szerokości wewnętrznej i 46 cm długość wewnętrzna. Waga dna wynosi 1 kg.

Ostatnio oglądane produkty

Dennica styropianowy do ula Langstrotha 8 r.Dennica styropianowy do ula Langstrotha 8 r.
88,99 zł

Dostępność: w magazynie