Wróć do: Ule Langstroth / Dadant

Ul styropianowy Langstroth - kompletny 8 F

564,56 zł
cena bez VAT: 459,00 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: MP300
Praktyczny i niedrogi ul Langstroth z utwardzony polistyren PS-E, który nadaje się do użytku na zewnątrz.

Rój pszczół Langstroth - styropian na 8 ramek

Praktyczny i niedrogi ul Langstroth z utwardzony polistyren PS-E, który nadaje się do użytku na zewnątrz. Zawiera dno Varroa z siatką i plastikową wysuwaną szufladą. Dalej wysoki (oryginalny Langstroth - 232 mm) przedłużenie, dwa niskie (2/3 Langstroth - 159 mm), praktyczny podajnik sufitowy i wysoka pokrywa. Całość wykonana z utwardzanej polistyrenu, który posiada najlepsze właściwości izolacyjne spośród zastosowanych materiałów. Wszystkie elementy posiadają zakładki (zamki), dzięki którym pasują do siebie i montażu ul jest wtedy bardzo stabilny. Nasadki posiadają wypustki pełniące funkcję uchwytów, dzięki temu osprzęt jest łatwy w obsłudze. Rozszerzenia są wyposażone w praktyczne plastikowe paski w miejscu styku ram z mocowaniami, tak aby nie było przypadkowe uszkodzenie.

Praktyczny, duży karmnik rozwiązuje problemy z karmieniem. NA jedno nadzienie mieści do 8 litrów roztworu cukru (inwersja), podajnik jest również wykonany z utwardzonego polistyrenu, dzięki czemu jest lekki i łatwy w obsłudze. To ma praktyczne nachylenie do najniższego punktu, w którym znajduje się przejście dla pszczół. Przejście dla pszczół jest przykryty przezroczystą plastikową osłoną, tzn. pszczoły znajdują się w płynie nie mogą się roić i jednocześnie nie wchodzą w kontakt z pszczelarzem (nie odlatują po złożeniu pokrywa). Podajnik jest po prostu umieszczany na ostatnim mocowaniu, a następnie zakładasz podajnik z powrotem pokrywę. Może być stosowany tylko w sezonie żerowania lub może być pozostawiony w ulu przez cały rok - dzięki swojej wadze nie przeszkadza.

Nigdy więcej problemów z przestrzenią. Cały styropian przedłużenia z naszej oferty dostarczane są w stanie rozłożonym. Po prostu je składasz z 4 części (dwa dłuższe boki i dwa krótkie boki). Poszczególne części łatwo do siebie pasują pasują do siebie, nasadkę można złożyć bez użycia narzędzi (lub można pomóc, np. gumowym patyczkiem). W ten sam sposób przedłużenia można ponownie rozłożyć nie zajmowały aż tak dużo miejsca. Nie ma potrzeby klejenia połączeń. Sam ul nie jest konieczny farbą lub inną obróbką powierzchni. Waga całego ula (bez ramek i karmnika) nie przekracza 5 kg, z podajnikiem to 6 kg. Waga poszczególnych załączników jest różna około 1 kg, więc nadają się do łatwej obsługi.

Najwyższa jakość od światowego producenta, który dostarcza towary dla największych światowych firm (m.in. pod marką Imgut dla H. Holtermann v Niemcy, pod marką Lego dla Włoch itp.).

Część zestawu to:

  • Dno Varroa z wysuwaną plastikową szufladą
  • 1x oryginalny dodatek Langstroth (1/1 - 232)
  • 2x mocowanie Langstroth niskie (2/3 - 159)
  • Podajnik sufitowy o pojemności 8 litrów
  • Wysoka pokrywa z wentylacją
  • Matka Siatki
  • Folia sufitowa dyfuzyjna
  • Plastikowa przegroda na czosnek z możliwością przewężenia
  • Chowany kort dla ochrony ula

Pokrywa:

 Polystyrenové víko Langstroth 10 r.

Korpusy:

Polystyrenový nástavek 10 r. 2/3 Langstroth - 159 mm Polystyrenový nástavek 10 r. 1/1 Langstroth - 232 mm

Dennica:

Polystyrenové dno pro úl Langstroth 10 r.

Akcesoria:

Polystyrenové stropní krmítko Langstroth 10 r. Příslušenství k sestavě.

Polecamy następujące akcesoria:

 

Plemenáč styrodurový Langstroth 3/4 - 6 rámků - AKCE Polystyrenový plemenáč Langstroth 3/4 - 6 rámků Polystyrenový plemenáč s krmítkem Langstroth 3/4 - 6 rámků Včelí rámky

  Lipové přířezy na rámky Dadant Blatt 300 – Hoffman - 50 ks Mateří mřížka kov 42x42 a 43,5x43,5 SB  Mateří mřížka - žlutý litý plast Mezistěny Langstroth 2/3 - 159 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj

Ostatnio oglądane produkty

Ul styropianowy Langstroth - kompletny 8 FUl styropianowy Langstroth - kompletny 8 F
564,56 zł

Dostępność: w magazynie