Wróć do: Elementy do uli

Klapka ochronna dla trzmieli

77,22 zł
cena bez VAT: 62,78 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: 02682
Klapka przy wejściu do trzmiela ochroni trzmiele przed pasożytami, zwłaszcza przed budzącym postrach szkodnikiem trzmielem.

Ochronna klapka na trzmiela

Klapka przy wejściu do trzmiela ochroni trzmiele przed pasożyty, zwłaszcza od przerażającego zarazy. Klapa po prostu wkręcasz przed wejście do trzmiela i zgodnie z załączoną instrukcją trzmiele stopniowo przyzwyczaisz się do tego, że podczas przechodzenia zawsze musi podnosić klapę światła.

Idealne jest zainstalowanie klapy, zanim trzmiele się zadomowią, ale można to zrobić dodatkowo. Klapa wyposażona jest w klapkę, która jest od wewnątrz boki cieniowane czarną taśmą od wewnątrz, białą na zewnątrz, aby trzmiele nie pomyliły miejsca mają wylądować. Chropowata część pod klapką pomaga trzmielom przyczepiać się i pchnij klapkę. Do klapy przymocowany jest daszek, który po przykręceniu górna część klapy służy jako ochrona przed deszczem. Klapka wykonana jest z pryzmat modrzewiowy, tył i spód z wodoodpornej sklejki brzozowej. Kolory są rozpuszczalne w wodzie. Klapa i daszek wykonane są z poliwęglanu z filtrem UV filtr.

Ostatnio oglądane produkty

Klapka ochronna dla trzmieliKlapka ochronna dla trzmieli
77,22 zł

Dostępność: w magazynie