Wróć do: Elementy do uli

Trzmiel - drewniany vp21

323,68 zł
cena bez VAT: 263,16 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: 02681
Praktyczny drewniany trzmiel odpowiedni dla amatorów, nie pszczelarzy i dzieci. Krótko mówiąc, dla wszystkich miłośników przyrody, którzy chcą ożywić swój ogród.

Praktyczny drewniany trzmiel odpowiedni dla amatorów, osób niebędących pszczelarzami i dzieci. Krótko mówiąc, dla wszystkich miłośników przyrody, którzy chcą ożywić swój ogród. Trzmiel do hodowli trzmieli zawiera daszek, korpus trzmiela, czosnek i giętkość wąż gumowy. Trzmiel wykonany jest z litego świerku. Ściany i dno trzmiela są szerokie 2,5 cm, dach wykonany ze sklejki wodoodpornej (2,1 cm) i ocieplony styropianem 2 cm. Nogi również wykonane ze sklejki wodoodpornej 0,9 cm.

Wymiary wewnętrzne: 25 x 25 x 25 cm
Wymiary zewnętrzne: 30 x 33 cm.
Zwis dachu z każdej strony 4 cm.

Trzmiel składa się z wyjmowanej ulotki. Korytarze na gęsiej szyi (wewnętrzne średnica 2 cm). Otwór wentylacyjny (średnica 5,5 cm) z możliwością zamknięcia (zewnętrzny metalowy siatka, wewnętrzny uhelon 53S, wewnętrzna siatka metalowa). Jest to możliwe od środka odkręć wewnętrzną siatkę i uhelon, aby po sezonie można było wyczyścić otwór wentylacyjny.

Przed zagnieżdżeniem trzmiela należy założyć klapkę ochronną, która będzie chronić trzmiele zapewni ochronę przed szkodnikami.

Czym dokładnie jest trzmiel? Bumblebee to kryjówka (budka, domek, mini ul,...), z którego korzystają głównie trzmiele. Wskazane jest, aby przykryć trzmiela odpowiednim materiałem wypełni. Wszyscy wiedzą, że trzmiele są bardzo pożyteczne, aktywne i nieagresywne zapylaczy w każdym ogrodzie. Kupując trzmiela do swojego ogrodu, przyczynisz się do jego ochrony Natura. Obserwowanie trzmieli z pewnością sprawi przyjemność również Twoim dzieciom. który znów się czegoś nauczy nowe informacje o naturze.

Ostatnio oglądane produkty

Trzmiel - drewniany vp21Trzmiel - drewniany vp21
323,68 zł

Dostępność: w magazynie