Wróć do: Sprzęt pszczelarski

Odstojnik okrągły Mellarius na 50 l z 2 sitami

1085,19 zł
cena bez VAT: 882,27 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: M5644
Odstojnik okrągły z sitem Mellarius MaxiLine przynosi komfort pracy z miodem. Dodatkowo wariant ten wyposażony jest w długi kran spustowy, dzięki czemu bez problemu można podstawić pod niego kolejny pojemnik.

Odstojnik okrągły Mellarius na 50 l z 2 sitami z serii MaxiLine

Odstojnik do nalewania i nalewania Mellarius MaxiLine zapewnia komfort pracy z miodem. Kontenery te wyposażone są w dwa wspawane wyloty krany i dwa sita wewnętrzne umożliwiające proste ekstrakcję (klarowanie) miodu bezpośrednio w pojemniku. Są zrobione wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przeznaczonej do celów spożywczych o wystarczającej wytrzymałości (0,8 do 1 mm), tak aby niepożądane wgniecenia nie mogły łatwo powstać. Wszystko części odstojników spawane są za pomocą spawania plazmowego. Podczas budowy nacisk kładziony jest na gładkie powierzchnie, które są łatwe do czyszczenia, stąd odstojniki z polerowanej blachy nierdzewnej. Wszystkie nasze kontenery są wyposażone z uchwytami ze stali nierdzewnej dla łatwego przenoszenia.

Naczynia do ekstrakcji miodu MaxiLine Mellarius

Wewnętrzny układ sieci zapewnia maksymalną przepustowość. Pierwszy sito o grubych oczkach umieszcza się jak najbliżej środka odstojnika, tak aby miało co największy obszar. Następnie znajduje się sito o drobnych oczkach, które doskonale odsącza miód i z najmniejsze zanieczyszczenia. Dostępne są również odstojniki w wersjach 50 l i 60 l z przedłużonym górnym kranem spustowym, dzięki czemu można wygodnie się pod nim zmieścić inny odstojnik. Wariant o pojemności 50 l jest tak dobrany, aby pasował pod większość osób oferowane przez nas miodowe bomby.

Odstojniki do butelkowania i parzenia firmy Mellarius są produkowane w rozmiary:

  • 25 kg

  • 50 kg

  • 50 l (ok. 70 kg) z przedłużonym kranem górnym

  • 60 l (ok. 85 kg) z wysuniętym kranem górnym

Ostatnio oglądane produkty

Odstojnik okrągły Mellarius na 50 l z 2 sitamiOdstojnik okrągły Mellarius na 50 l z 2 sitami
1085,19 zł

Dostępność: w magazynie