Wróć do: Wszystko do przechowywania i sprzedaży miodu

Pojemnik do upłynniania ApiNord - 132 x 62 cm

10569,95 zł
bez VAT: 8593,45 zł

Dostępność:
udodavatele.png
Powiadom mnie!
SKU: 5903
Wysokiej jakości skrzynia skraplająca ze stali nierdzewnej z izolacją piankową 40 ​​mm (Honigauftauschrank) Skrzynia skraplająca jest w rzeczywistości komorą termiczną z cyrkulacją ...

Skrzynka do upłynniania miodu Honigauftauschrank


Przestronny pojemnik do upłynniania ze stali nierdzewnej z izolacją piankową o grubości 4 cm (Honigauftauschrank) Komora grzewcza (topialnia miodu) z cyrkulacją ciepłym powietrzem i elektroniczną regulacją temperatury. Skrzynka upłynniająca oferuje możliwość ustawienia temperatury, maksymalna temperatura skrzynki to 40 do 42 stopni. Na przykład 2 pojemniki o pojemności 40 kg nie mieszczą się w skrzyni upłynniającej można umieścić na dwóch półkach ze stali nierdzewnej o regulowanej wysokości.

Moc skrzynki upłynniającej to: 500 W / 230 V, waga całego urządzenia to ok. 40 kg. Wewnętrzne wymiary pudełka to około 99 x 50 x 40 cm, odpowiednie dla dwóch plastikowych pojemników na miód o wadze 40 kg. Wymiary zewnętrzne ok. 132 x 62 x 56 cm. Produkt niemieckiego dostawcy artykułów pszczelarskich HEINDRICH HOLTERMANN.

Nowo, skrzynki upłynniające mają cyfrowy sterownik z regulacją temperatury, maksymalna temperatura skrzyni wynosi od 40 do 42 stopni.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj