Wróć do: Dekrystalizatory do miodu

Skrzynka do upłynniania SIPA

9119,24 zł
cena bez VAT: 7414,02 zł
 

Dostępność:
udodavatele.png
Powiadom mnie!
SKU: 5902
Wysokiej jakości kałtys skraplająca skrzynka wykonana ze stali nierdzewnej z pianką izolacyjną o grubości 40 mm (ŁYK). Skrzynia skraplająca jest w rzeczywistości komorą termiczną z cyrkulacją ...

Skrzynka do upłynniania miodu SIPA


Przestronny pojemnik do upłynniania ze stali nierdzewnej z izolacją piankową o grubości 4 cm (SIPA) Komora grzewcza (topialnia miodu) z cyrkulacją ciepłym powietrzem i elektroniczną regulacją temperatury. To najmocniejszy box, jaki mamy w ofercie. Skrzynka upłynniająca oferuje możliwość ustawienia temperatury w zakresie od 35°C do 50°C. Np. 2 pojemniki o pojemności 40 kg nie zmieszczą się w skrzyni upłynniającej można umieścić w dwóch półkach ze stali nierdzewnej o regulowanej wysokości. Są drzwi wypełnione szkłem izolacyjnym, dzięki czemu zawsze masz kontrolę nad tym, co dzieje się w środku.

Moc skrzynki upłynniającej to: 1000 W / 230 V, waga całego urządzenia to ok. 40 kg. Wewnętrzne wymiary pudełka to około 85 x 36 x 36 cm, odpowiednie na dwa plastikowe pojemniki na miód o wadze 40 kg. Wymiary zewnętrzne ok. 117 x 55 x 47 cm.

Produkt niemieckiego dostawcy artykułów pszczelarskich HEINDRICH HOLTERMANN.

Nowością jest to, że pudełka mają wbudowany mocniejszy wentylator zapewniający doskonały przepływ ciepła powietrze.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj

Ostatnio oglądane produkty

Skrzynka do upłynniania SIPASkrzynka do upłynniania SIPA
9119,24 zł

Dostępność:
udodavatele.png
Powiadom mnie!