Wróć do: Wszystko do przechowywanie i sprzedaży miodu

Pojemnik Mellarius ProLine 50 kg z pokrywą zamykającą

267,33 zł
cena bez VAT: 217,34 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: M6250
Pojemnik na miód Mellarius ProLine 50 kg wyposażony w pokrywę uszczelniającą. Wysokiej jakości pojemnik ze stali nierdzewnej do przechowywania miodu. Możliwość układania w stosy.

Pojemnik na miód Mellarius ProLine 50 kg z pokrywką uszczelniającą

Wysokiej jakości pojemnik ze stali nierdzewnej do przechowywania miodu. Wyposażony w pokrywę zamykającą oraz haczyki umożliwiające pewne ściąganie pokrywy z pojemnikiem. Puste pojemniki można układać w stosy. Wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przeznaczonej do użytku spożywczego, o wystarczającej wytrzymałości (0,8 do 1 mm), aby nie mogły łatwo powstać niepożądane wgniecenia. Wszystkie części kontenerów spawane są metodą spawania plazmowego. Podczas budowy nacisk położono na gładkie powierzchnie, które można łatwo wyczyścić, dlatego pojemniki wykonane są z polerowanej blachy nierdzewnej. Wszystkie nasze pojemniki wyposażone są w uchwyty ze stali nierdzewnej ułatwiające przenoszenie. Wymiary: wysokość 55 cm, średnica 30,5 cm. .

Pojemniki na miód ProLine Mellarius Zbudowane są karafki do miodu Mellarius z serii ProLine stal nierdzewna 304 przeznaczona do kontaktu z żywnością o grubości blachy 0,8 mm. Zakładka jest z haczykami zabezpieczone tak, aby nie spadło podczas przenoszenia pojemnika. Roszczenie jest zasadne jako wieczko uszczelniające, wieczko zawiera uszczelkę silikonową.

Produkujemy również odpowiednie sita ze stali nierdzewnej do pojemników, które dokładnie pasują do pojemników. Oferujemy je w trzech stopniach szorstkości (gruba, drobna, bardzo cienka), które można nosić jedna na drugiej dowolnie ułożone. Można w ten sposób uzyskać zestaw grubych i drobnych sit.

Produkujemy szeroką gamę rozmiarów kontenerów, ten model kontenera oferujemy w wariancie:

  • 25 kg
  • 35 kg
  • 50 kg

Ostatnio oglądane produkty

Pojemnik Mellarius ProLine 50 kg z pokrywą zamykającąPojemnik Mellarius ProLine 50 kg z pokrywą zamykającą
267,33 zł

Dostępność: w magazynie