Wróć do: Wszystko do przechowywania i sprzedaży miodu

Pojemnik rozlewniczy Mellarius OptiLine 100 kg

731,51 zł
bez VAT: 594,72 zł

Dostępność:
SKU: M0820
Pojemniki wlewowe do med Mellarius z serii OptiLine z kranikiem plastikowym. Torba jest zabezpieczona haczykami dzięki czemu nie spadł podczas przenoszenia pojemnika.

Pojemnik rozlewniczy Mellarius z serii OptiLine z zamykanym wieczkiem

Pojemniki na butelki med Mellarius z serii OptiLine są wyposażone w plastikowy kurek spustowy. Dzięki spawanemu gwintowi krany można wymieniać, aw razie potrzeby można również kupić kran ze stali nierdzewnej. Torba jest zabezpieczona haczykami dzięki czemu nie spadł podczas przenoszenia pojemnika. Woreczek ma postać szczelnego wieczka, część wieczka to silikonowa uszczelka.

Pojemniki na miód Mellarius w kilku wariantach. Są zrobione wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przeznaczonej do celów spożywczych o wystarczającej wytrzymałości (0,8 do 1 mm), tak aby niepożądane wgniecenia nie mogły łatwo powstać. Wszystko części pojemników spawane są za pomocą spawania plazmowego. Podczas budowy nacisk kładziony jest na gładkie powierzchnie, które są łatwe do czyszczenia, stąd pojemniki z polerowanej blachy nierdzewnej. Wszystkie nasze kontenery są wyposażone z uchwytami ze stali nierdzewnej dla łatwego przenoszenia.

Dostarczamy również pojemniki z odpowiednimi sitami ze stali nierdzewnej, które dokładnie pasują do pojemników. Oferujemy je w trzech stopniach chropowatości (gruba, drobna, bardzo cienka), które można nosić jedna na drugiej dowolnie ułożone. W ten sposób można otrzymać zestaw sit grubych i drobnych. Do pojemników na miód oferujemy również odpowiednie stojaki ze stali nierdzewnej, dzięki którym pod kontenerem jest wystarczająco dużo miejsca miejsca. Pojemniki mogą być również wyposażone w precyzyjne zawory spustowe, które są zamontowane bezpośrednio do kurka spustowego ze stali nierdzewnej.

Dostarczamy różne rozmiary pojemników, które mogą pomieścić od 25 kg do 500 kg miodu. Kontenery produkowane są w następujących rozmiarach:

  • 25 kg

  • 35 kg

  • 50 kg

  • 100 kg

  • 200 kg

  • 300 kg

  • 400 kg

  • 500 kg
     

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj