Wróć do: Produkcja ramek

Ramka Langstroth 1/1 - 232 - Hoffman, pleciona, z tulejki, z rowkiem 1 szt.

5,53 zł
cena bez VAT: 4,49 zł
 

Dostępność:
SKU: L0577
Wysokiej jakości pleciona rama z tulejki przeznaczona dla Langstroth w rozmiarze 232 - 1/1. Ramki z polami Hoffmana, które przeznaczone są do wszystkich uli Langstrotha.

Wysokiej jakości pleciona oprawka z tulejki przeznaczona dla Langstroth w rozmiarach 232 - 1/1. Ramki z polami Hoffmana, które przeznaczone są do wszystkich uli Langstrotha.

Nie musisz korzystać z łąki Hoffmana odstępy, gdyż poszczególne klatki są od siebie oddzielone. Aby wzmocnić centrum grzebień i do mocowania ścianek działowych pszczelarze używają mocnego drutu ze stali nierdzewnej 0,4 mm. Podstawa (ściana pośrednia), na której znajdują się dna pod przyszłe komórki pszczół, wyciśnięty z wosku pszczelego i uszczelniony drutami wzmacniającymi środki przyszłości grzebień, pomaga pszczołom łatwiej budować grzebienie i wykorzystywać całą ramkę.

Oferujemy wysokiej jakości ramy drewniane, które nie zawiera zbyt wielu sęków, a pętelki mają szerokość 10 mm. Szerokość pól wynosi 25 mm. Górny łąka ma grubość 10 mm. Ramy mają długą żywotność. Mają już ramki wstępnie wywiercone otwory do okablowania poziomego. Ramki oplecione są drutem ze stali nierdzewnej i wyposażone w tulejki.

Ostatnio oglądane produkty

Ramka Langstroth 1/1 - 232 - Hoffman, pleciona, z tulejki, z rowkiem 1 szt.Ramka Langstroth 1/1 - 232 - Hoffman, pleciona, z tulejki, z rowkiem 1 szt.
5,53 zł

Dostępność: