Wróć do: Wszystko do uzyskiwania i przechowywania wosku

Regulator ciśnienia gazu, zestaw przyłączeniowy

139,77 zł
bez VAT: 113,64 zł

Dostępność: w magazynie
SKU: REDB
Zestaw przyłączeniowy - reduktor ciśnienia gazu z wężem przystosowanym do podłączenia palnika gazowego dostarczanego z bojlerami woskowymi.

Reduktor ciśnienia gazu, zestaw przyłączeniowy

Zestaw przyłączeniowy – do podłączenia służy reduktor ciśnienia gazu z wężem urządzenie niskociśnieniowe. Nadaje się do podłączenia dostarczonego palnika gazowego kuchenki woskowe.

Zawartość zestawu przyłączeniowego:

1 szt. reduktor niskiego ciśnienia 37 mbar
Wąż LPG 1,5 m O10, 40/10 bar
2 szt. zacisku węża

Z wyjątkiem wyjątków, wszystkie urządzenia gazowe muszą być podłączone do źródła LPG (najczęściej do butli PB) poprzez reduktor ciśnienia gazu. Urządzenia dzielimy na niskociśnieniowe 20 - 60 mbar (piece, piece, grzejniki, grille itp.) oraz średnie ciśnienie 0,5 - 5 bar (wytwornice ciepła, palniki - narzędzia gazowe, wysokie sprzęt wydajnościowy itp.). Regulator ciśnienia dobieramy do rodzaju urządzenia gaz.

Węże gazowe: Często niedocenianymi, głównie w gospodarstwach domowych, są węże gazowe odpowiednio ich jakość. W przypadku urządzeń niskociśnieniowych zalecany jest wąż, który nie jest już używany niż 2 metry, dla urządzeń średniociśnieniowych nie więcej niż 10 metrów. Węże gumowe mają ograniczoną żywotność, dlatego zdecydowanie zalecamy wymianę gumowego przewodu LPG ilekroć wykazuje oznaki uszkodzenia, ale nie później niż dwa lata po zakupie bez niezależnie od częstotliwości używania urządzenia.
Przybliżona długość węża: 146 cm

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj