Wróć do: Topiarki do wosku

Topiarka do wosku Mellarius i palnik gazowy 50 x 50 cm

3522,18 zł
cena bez VAT: 2863,56 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: M3914
Wysokiej jakości duży kocioł do wosku zaprojektowany z myślą o łatwości i szybkości wosk topi się z ramek i suszy za pomocą pary, którą można podgrzać np z wytwornicą pary, a także przy pomocy kuchenki gazowej (w zestawie).

Topiarka woskowa Mellarius z palnikiem gazowym 50 x 50 cm

Wysokiej jakości duży czajnik woskowy przeznaczony do łatwego i szybkiego gotowania wosk topi się z ramek i suszy za pomocą pary, którą można podgrzać np z wytwornicą pary (w zestawie) oraz przy pomocy kuchenki gazowej. Zaparowany Topiarka do wosku ze stali nierdzewnej składa się ze zbiornika na wodę i kosza na ramki lub suchy ląd. Czajnik posiada stabilną podstawę na 4 nogach oraz stelażowy kosz z uchwytami. Woda odpływa przez własny otwór spustowy i wosk.

Konstrukcja wysokiej jakości

Cały bojler do wosku Mellarius jest wykonany ze stali nierdzewnej, przeznaczony do celów spożywczych o wystarczającej wytrzymałości (0,8 do 1 mm), aby nie mógł łatwo o niechciane wgniecenia. Cały kocioł woskowy jest produkowany dla za pomocą spawania plazmowego. Podczas budowy nacisk kładziony jest na gładkie powierzchnie, które można łatwo wyczyścić. Solidna konstrukcja z solidnie spawanymi nogami maksymalna stabilność. Układ wewnętrzny z koszem na ramki, na który się stawia podkładka ze stali nierdzewnej oddziela obieg wody od wosku. Czajnik może być używany ze względu na swoją konstrukcję używany również do czyszczenia lub dezynfekcji wosku.

Pakiet zawiera również generator pary Mellarius 2,2 kW z o innowacyjnej konstrukcji, która wyposażona jest w udoskonalony bezpiecznik bimetalowy, który wydłuża żywotność grzałki.

  • Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej

  • Kosz wystarczająco duży, aby pomieścić do 18 ramek

  • Wewnętrzna wanna oddzielająca obieg wody i wosku

  • Stabilna konstrukcja z masywnymi nogami

  • Łatwe do czyszczenia powierzchnie

  • Uchwyt ułatwiający przenoszenie

  • Możliwość ogrzewania za pomocą wytwornicy pary lub kuchenki gazowej

  • Mosiężne korki do czyszczenia lub dezynfekcji

Pakiet zawiera: 1x bojler do wosku, 1x sito ze stali nierdzewnej do kuchenka, 1x kuchenka gazowa, 1x miska na wosk, 1x reduktor do podłączenia wywoływacza oparów, 1x korek do użytku z kuchenką gazową lub jako pojemnik na środek dezynfekujący.

Wymiary całego kontenera: długość 500 mm, szerokość 500 mm, wysokość 800 mm.
Wymiary kosza na ramę: długość 450 mm. szer. 450 mm, wys. 455 mm.
Kuchenka gazowa 7 kW.

Forma do wosku ze stali nierdzewnej o pojemności 2,5 l.

Ostatnio oglądane produkty

Topiarka do wosku Mellarius i palnik gazowy 50 x 50 cmTopiarka do wosku Mellarius i palnik gazowy 50 x 50 cm
3522,18 zł

Dostępność: w magazynie