Wróć do: Topiarki do wosku

Topiarka do wosku ze stali nierdzewnej 62 x 42 cm

3343,85 zł
cena bez VAT: 2718,57 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: M3910
Wysokiej jakości duża Topiarka do wosku przeznaczona do łatwego i szybkiego wytapianie wosku z ram za pomocą pary, którą można podgrzać np za pomocą generatora pary, a także za pomocą kuchenki gazowej.

Topiary z wosku Mellarius 62 x 42 cm

Wysokiej jakości duża topiarka z wosku zaprojektowana z myślą o łatwości i szybkości wytapianie wosku z ram za pomocą pary, którą można podgrzać np za pomocą wytwornicy pary (w zestawie) oraz przy pomocy kuchenki gazowej. Zaparowany Urządzenie do topienia wosku ze stali nierdzewnej składa się ze zbiornika na wodę i kosza na ramki lub suchy ląd. Topiary posiada stabilną podstawę na 4 nogach oraz ramowy kosz z uchwytami. Woda odpływa przez własny otwór spustowy i wosk.

Jakość konstrukcji

Cała topiarka woskowa Mellarius wykonana jest ze stali nierdzewnej, przeznaczone do celów spożywczych, o wystarczającej wytrzymałości (0,8–1 mm), aby nie mogła łatwo o niechciane wgniecenia. Produkowana jest cała Topiarka do wosku za pomocą spawania plazmowego. Podczas budowy nacisk położony jest na gładkie powierzchnie, które można łatwo wyczyścić. Solidna konstrukcja z mocno przyspawanymi nogami maksymalna stabilność. Układ wewnętrzny z koszem na ramki, na którym się umieszcza podkładka ze stali nierdzewnej oddziela obieg wody od wosku. Czajnik może być używany ze względu na swoją konstrukcję używany również do czyszczenia lub dezynfekcji wosku.

  • Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej

  • Kosz wystarczająco duży, aby pomieścić do 18 klatek

  • Wanna wewnętrzna oddzielająca obieg wody i wosku

  • Stabilna konstrukcja z masywnymi nogami

  • Łatwe w czyszczeniu powierzchnie

  • Uchwyt ułatwiający przenoszenie

  • Możliwość ogrzewania za pomocą wytwornicy pary lub kuchenki gazowej

  • Zatyczki mosiężne do czyszczenia lub dezynfekcji

Pakiet zawiera: 1x Topiarka do wosku, 1x sito ze stali nierdzewnej do czajnika, 1x redukcja do podłączenia generatora pary, 1x wtyczka do użytku z kuchenką gazową lub jako pojemnik na środek dezynfekujący.

Wymiary całego kontenera: długość 620 mm, szerokość 420 mm, wysokość 830 mm.

Ostatnio oglądane produkty

Topiarka do wosku ze stali nierdzewnej 62 x 42 cmTopiarka do wosku ze stali nierdzewnej 62 x 42 cm
3343,85 zł

Dostępność: w magazynie