Wróć do: Produkcja ramek

Wiertarka czterowrzecionowa do nawiercania ramek

625,36 zł
cena bez VAT: 508,42 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: 3421
Jeśli chcesz pozbyć się monotonnej pracy związanej z przewiercaniem ramek, ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Zaprojektowałem urządzenie wielowrzecionowe do ramek tak, aby można było wywiercić całą belkę ramki jednym ruchem.

Wiertarka czterowrzecionowa do nawiercania ramek

Jeśli chcesz pozbyć się monotonnej pracy związanej z przewiercaniem ramek, ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Zaprojektowałem urządzenie wielowrzecionowe do ramek tak, aby można było wywiercić całą belkę ramki jednym ruchem. Nie ma znaczenia, czy wiercisz górną i dolną, czy boczne listwy, ten doskonały pomocnik pozwoli Ci przewiercić do 450 ramek na godzinę. Odległość głowic można łatwo regulować, konstrukcja jest solidna na gumowych antypoślizgowych nóżkach, stół na prowadnicach liniowych, 5 głowic regulowanych na aluminiowych prowadnicach. Mocne silniki elektryczne DC z uchwytem umożliwiającym mocowanie wierteł o średnicy 1,5 - 2,0 mm. Głowice mają 5000 - 10 000 obr/min. W zestawie znajduje się również przewód zasilający z wyłącznikiem zasilania. Urządzenie może być zasilane z akumulatora samochodowego lub mocniejszego źródła zasilania 12 lub 24 V DC (ładowarka samochodowa, transformator).

Napięcie 12 V jest odpowiednie do standardowego wiercenia. Jeśli jednak masz więcej ramek i chcesz wiercić z dużą prędkością, użyj zasilania 24 V, a nie będziesz w stanie nadążyć ze zmienianiem materiału. Odpowiedni zasilacz z przełączaniem 12/24 V można kupić tutaj w e- shopie.

Wiertarka wielowrzecionowa dostarczana jest w stanie rozmontowanym wraz ze szczegółową instrukcją montażu, dzięki której bez problemu złożysz urządzenie. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia (śrubokręt krzyżakowy, klucz imbusowy, młotek).

Zestaw nie zawiera wierteł, które należy zakupić osobno. Ze względu na brak możliwości dostarczenia wiertarek wrzecionowych ze standardowym okresem gwarancyjnym, sprzęt należy zakupić w sklepie elektrycznym - przepraszamy za wszelkie komplikacje.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj

Ostatnio oglądane produkty

Wiertarka czterowrzecionowa do nawiercania ramekWiertarka czterowrzecionowa do nawiercania ramek
625,36 zł

Dostępność: w magazynie