Wróć do: Miodarki

Wirówka miodarka 3 R ręczna Swiss Biene

1151,41 zł
bez VAT: 936,11 zł

Dostępność: w magazynie
SKU: 5116
Miodarka (wirówka) to urządzenie do odwirowywania miodu z plastrów pszczelich. Jest to wykonany ze stali nierdzewnej cylindryczny bęben. W środku znajduje się wirnik (kosz), połączony z mechanizmem napędowym. Do wirnika wkłada się ramki i pod wpływem siły odśrodkowej miód wylatuje z komórek plastra.
Miodarka (wirówka) z nogami to urządzenie do odwirowywania miodu z plastrów pszczelich. Jest to wykonany ze stali nierdzewnej cylindryczny bęben. W środku znajduje się wirnik (kosz), połączony z mechanizmem napędowym. Do wirnika wkłada się ramki i pod wpływem siły odśrodkowej miód wylatuje z komórek plastra. Miodarka wyposażona w napęd ręczny umożliwiają pracę w warunkach gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej. Bęben średnicy 40 cm. Bęben i wszystkie elementy metalowe mające styczność z miodem nierdzewne. Pokrywa przeźroczysta wykonana z metapleksu zabezpiecza użytkownika przed niebezpieczeństwem kontaktu z wirującym koszem oraz przed zabrudzeniami. Wymiary koszyka: 25 x 45 cm. Wymiary ramek: 39x15, 39x17, 39x24, Langstroth 159, Langsroth 185, Langstroth 232, Optimal 42x17 i wiele innych. Gwarancja na produkt 2 lata. Miodarki mają europejski certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE.

Opinie

sobota, 11 luty 2017

Pro začínající včelaře ideální medomet. Malý a skladný za slušné peníze. Doporučuji pro včelaře, kteří mají cca. do pěti včelstev. Při vyšším počtu včelstev bych už se poohlédl po větším.

Radek Piętka

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj