Wróć do: Wtapiacze do węzy

Wtapiacz do węzy Mellarius 36 V

199,56 zł
cena bez VAT: 162,24 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: M3363
Urządzenie służy do sprawnego wtapiania plastrów węzy w ramkę (12 V). Wtapiacz do węzy na drut ocynowany. Wyjście Zasilanie 36 V i 80 VA.

Wtapiacz do węzy uszczelniający Mellarius do uszczelniania przewodów ze stali nierdzewnej w przegrodach - 36 V - (uszczelniacz)

Profesjonalny transformator uszczelniający Mellarius do spawanie drutów ze stali nierdzewnej. Innowacyjna konstrukcja z nowoczesnym bezpiecznikiem elektronicznym, który w etui zwarcie odłącza transformator, aby nie uległ uszkodzeniu. Jednocześnie jednak już za chwilę przerwanie zwarcia powoduje ponowne załączenie transformatora, dzięki czemu można od razu kontynuować pracę (mimo że to zabezpieczenie jest zdecydowanie zalecane, a producent wymaga zwarcia unikali sytuacji. W przypadku zwarcia końcówki igieł ulegają uszkodzeniu. Możesz kupić jako osobny produkt pod kodem M3368).

Parametry techniczne:

  • Zasilanie: 230 V

  • Napięcie wyjściowe: 36 V

  • Moc wyjściowa maks. 80 VA

  • Bezpiecznik termiczny

  • Elektroniczny bezpiecznik rozłączający

Jak uszczelnić przegrody? Ścianki działowe są przymocowane do dolnej łąki na drutach, a pszczoły zawsze wypełniają szczelinę u góry, ale z trudem u dołu. Na końcach drutów mocuje się styki tzw. transformatora uszczelniającego, a druty nagrzewają się oporowo i wsuwają w wosk przegrody. W tym momencie konieczne jest usunięcie styków transformatora z końców przewodów. Nie musisz używać żadnej maty. Gdy spróbujesz tego kilka razy, poczujesz i oszacujesz, kiedy oddzielić styki, aby uniknąć stopienia przegrody.

Instrukcja obsługi.
1. Końcówka wyposażona w linkę flexo i oznaczona 230 Włóż V do gniazda.
2. Upewnij się, że odizolowane końce nie są podłączone nie spowodowało to zwarcia.
3. Ramkę w oplocie kładziemy na macie mieszczącej się wewnątrz ramy.
4. Kładziemy przegrodę na drucie i dotykamy końcami drutu przez które przepleciony jest drut z bananami.
5 Po wklejeniu drutu w przegrodę, pozwól woskowi ostygnąć i zdejmij ramkę z maty.

Ostatnio oglądane produkty

Wtapiacz do węzy Mellarius 36 VWtapiacz do węzy Mellarius 36 V
199,56 zł

Dostępność: w magazynie