Wróć do: Ule Langstroth / Dadant

Mini ulik styropianowy Langstroth 3/4 - 6 ramek

186,36 zł
cena bez VAT: 151,52 zł
 

Dostępność: w magazynie
SKU: MP100
Mini ulik styropianowy do tworzenia nowych rodzin pszczelich przez tzw. separację lub zamiatarkę. Możliwe jest również ich wykorzystanie do transportu małych rodzin pszczelich w nowe miejsce.

Mini ulik styropianowy PolyHive Langstroth z 6 ramkami

Hodowcy służą do tworzenia nowych rodzin pszczelich, tzw komora lub kosz na śmieci. Możliwe jest również ich wykorzystanie do transportu małych kolonii pszczół Nowa lokalizacja. Ta odżywka renomowanej marki PolyHive jest wykonana utwardzony polistyren. Jest bardzo lekki, ale wytrzymały. Ma długą żywotność. Możesz użyć hodowcy do hodowli matek lub do zimowania oddziałów z matką rezerwową. Od wiosny wystarczy założyć przedział z dwoma owocami plastry miodu. Jednak jest również stosowany w komorowaniu słabszych rodzin pszczelich.

Częścią tej skrzynki lęgowej jest partycja, która może być wewnętrzna podzielić przestrzeń na dwie osobne części (dno jest również do tego przystosowane, które networking jest również podzielony na dwie części). Istnieje również możliwość zakupu hodowcy podajnik sufitowy (lub można go zamówić bezpośrednio z tym podajnikiem).

Ostatnio oglądane produkty

Mini ulik styropianowy Langstroth 3/4 - 6 ramekMini ulik styropianowy Langstroth 3/4 - 6 ramek
186,36 zł

Dostępność: w magazynie